Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

letfestLetní scénu na Střeleckém ostrově čeká jeden z dalších velkých večerů. Společně vystoupí Jiří Pavlica Hradišťan a Vlasta Redl s kapelou, kteří se ke společnému hraní vrací po více než dvaceti letech.

mnohoDruhá polovina července bude na Letních shakespearovských slavnostech ve znamení komedií.

kat 3Od autora bestselleru Hvězdy nám nepřály, vyšel další román, také bestseller, Příliš mnoho Kateřin. Protože Hvězdy nám nepřály, nebo i další Greenova kniha Hledání Aljašky se mi líbily, neváhala jsem.

striŽluté lázně se budou hýbat v tanečním rytmu za doprovodu houslí. Kdy?

strelUž tento čtvrtek vystoupí na Střeleckém ostrově na svém letošním jediném pražském koncertě pod širým nebem kapela Olympic.

evsva1Od září 2015 do června 2016 představí Švandovo divadlo pět novinek v osobitých režijních výpovědích.

jandHity jako Slzy tvý mámy, Jasná zpráva, Snad jsem to zavinil já a mnoho dalších zná snad každý.

divletPokud dříve musel divadelní divák procházet dvouměsíčním letním půstem, dnes už je k němu pražská scéna shovívavější.

magJak nejlépe si užít blížící se prázdninové období plné slunce, hudby, zábavy a žhavých těl?

pranocV pořadí již dvanáctý ročník Pražské muzejní noci proběhne v sobotu 13. června 2015.

allZnovu je tu nejstylovější večírek ve městě. Připravte se na Prague Allnighters s pořadovým číslem 9.

fesslTento pátek 22.5. v 19.00 proběhne v Divadle Bez zábradlí zahájení 20. jubilejního festivalu SLOVENSKÉ DIVADLO V PRAZE.

krotNakladatelství Motto vydalo strhující kriminální román Krotitel od Camilly Läckberg, která je právem označována za skutečnou královnu severské detektivky.

zivKaždý rok ve stejnou dobu se chystají na slavnostní předávání Oscarů. Možná, že právě dnes dostane Emily Cenu za celoživotní dílo!

lkinoLetní úterní večery rozsvítí na pláži ve Žlutých lázních v pražském Podolí opět letní kino.

lidhlaVelmi známé minidrama francouzského spisovatele a dramatika Jeana Cocteaua LIDSKÝ HLAS představily v prostorách pražského Divadla Kampa.

knazDivadelní společnost Jana Hrušínského zahajuje v září v Divadle Na Jezerce již čtrnáctou sezónu přípravou na světovou premiéru bestselleru Evžena Bočka POSLEDNÍ ARISTOKRATKA v režii Arnošta Goldflama.

zonaKaždý z nás má určitou „horní mez", za kterou nejdeme. Protože jsme tak byli vychováni, protože máme skrytý strach, ale většinou vůbec netušíme, že za prvé takovou mez vůbec máme a za druhé, co je její příčinou.

hrnV pražském kině MAT proběhla tisková konference k 37. ročníku festivalu filmových a televizních komedií, které je tradičně pořádáno v Novém Městě nad Metují.

ladval1Úspěšná muzikálová herečka Alžběta Bartošová nám prozradila svoje plány do budoucna jak se jí žije v Praze, kde má svoje oblíbené místo a samozřejmě i o své muzikálové kariéře.

rachPrvní klapka pohádky s typicky českým názvem Řachanda padla v sobotu 23. května 2015, kdy se před kameru postavila dvojice hlavních hrdinů Kuba a Matěj, které ztvárňují Vladimír Polívka a Aleš Bílík.

ezpodNa výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.

detioslavaDětský den se slaví 1. června. Letos tento den připadá na pondělí a tak spousta akcí pro děti je naplánovaná už na tento víkend. Přinášíme vám pár tipů kam vzít svoje děti a udělat jim radost.

knihvzpRomán KNIHA VZPOMÍNEK je neobyčejně silný příběh, smutný i povzbudivý zároveň. A Claire je literární hrdinka, která se každému čtenáři natrvalo vryje do paměti. I když ona sama paměť už téměř ztratila.....

dětden31.5. od 15h vám pohádkové postavičky z našich představení Vám zahrají a zazpívají spoustu písniček a připraví pro Vás velkou divadelní bojovku "Co všechno musí herec zvládnout".

romeLetní shakespearovské slavnosti, jejichž generálním partnerem je skupina PPF, zahájí 25. června na Pražském hradě premiéra inscenace Romeo a Julie v režii autorského tandemu SKUTR.

detplVševltavský spolek připravuje pro rodiny s dětmi speciální vyhlídkové plavby v Praze na parnících a pramičkách.

navodPrůvodce moderního muže po nevyzpytatelném světě žen.

blanNová česká komedie Život je život, která přijde do českých kin už ve čtvrtek 21. května.

hlasHerečka Jitka Sedláčková a zpěvačka Dáša Zázvůrková na dnešní tiskové konferenci v Bagaterii Boulevard na pražské Národní třídě představili nové zpracování díla od Jeana Cocteau LIDSKÝ HLAS.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300