Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

janaDo překrásných prostor Letního refektáře Strahovského kláštera zavede posluchače již v pondělí 20. října úvodní koncert podzimní řady 14. cyklu Barokních podvečerů.

hul3Do Divadla Broadway se po několika letech vrací divácky veleúspěšný muzikál KLEOPARTA.

bol1Indie opět míří do Prahy a jako každý rok, je to především prostřednictvím filmu. 12. ročník Festivalu bollywoodského filmu začíná ve středu 22. října v kině Lucerna.

aureAurelio Voltaire je velmi výrazný americký multižánrový umělec, který se proslavil po celém světě díky online komunikačním kanálům jako Facebook, Youtube nebo Twitter.

kleonovDivadlo Broadway pro Vás na začátek podzimní sezony, připravilo 20 znovuobnovených představení veleúspěšného muzikálu Kleopatra.

listiPřipravili jsme pro vás besedy, audiovizuální projekce, exkluzivní workshopy, tématické stage, kavárnu, výstavní galerii a mnoho dalšího!

DigidietaV záplavě všech možných titulů o dietách, po nichž se máme zbavit přebytečných kil, nám Daniel Sieberg ve své knize Digitální dieta předkládá docela jiný návod: jak si naordinovat zdravé užívání technologií.

lakeMladá kapela Lake Malawi vedená zpěvákem Albertem Černým, bývalým frontmanem Charlie Straight, exkluzivně vystoupí v rámci říjnového hudebně-módního programu v Centru Černý Most.

bubBrány do pestrého světa hudby, pohybu a nekonečné dětské fantazie otevřou tento víkend od 17. až 19. října malým i velkým návštěvníkům již po páté Struny dětem.

arbNovinku režiséra a uměleckého šéfa smíchovské scény Doda Gombára uvidí diváci poprvé v sobotu 18. října 2014 ve Studiu Švandova divadla.

sigstartPrvní ročník festivalu světla SIGNAL, největší kulturní události loňského podzimu, navštívilo téměř čtvrt milionu zvědavých diváků.

krivV sobotu 11. října se můžete svézt parním expresem z nádraží Praha-Braník na hrad Křivoklát, kde bude probíhat festival Křivoklání. Parní vlak poveze exkluzivně slovenská lokomotiva Štokr (556.036) majitele Výtopna Vrútky.

formSvětovou premiéru zažije Praha na konci října. Pavlína Pořízková s maminkou Annou přijede pokřtít knihu Martiny Formanové Případ Pavlína.

ae4Slovo scénáristy a režiséra Zdeňka Zelenky o muzikálu Adam a Eva.

janekDevět let museli čekat fanoušci zpěváka Janka Ledeckého na nové album. Ve středu 15. října se konečně dočkají.

kvetŘíjen přinesl do Centra Černý Most plno hravé zábavy určené především nejmenším zákazníkům.

rommanDnes ve vydavatelství Noxi vychází dlouho slibovaný román od oblíbené autorky Táni Keleové – Vasilkové Manželky.

dia1Šestnáctinásobná Zlatá slavice, první dáma české pop scény LUCIE BÍLÁ vydává týden před startem Černobílého turné 2014 své nové album.

cas1Casanova, kterého můžete vidět v pražském Divadle Broadway, je původní český muzikál.

laskVe středu 8. října v 19 hodin uvede naše Divadlo Bez zábradlí obnovenou premiéru s NOVÝM OBSAZENÍM komedie LÁSKA.

sig14Centrum Prahy ožije na čtyři říjnové večery světlem. Již druhý ročník festivalu světla SIGNAL, který proběhne od 16. do 19. října 2014, představí to nejlepší ze světové i domácí umělecké scény moderního audiovizuálního umění.

bratPro všechny milovníky pohádkových příběhů a příznivce Zdeňka Svěráka jsme připravili překvapení.

ezanoVe dnech 25.10.- 27.10.2014 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 41. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život.

knict1Velký knižní čtvrtek, průvodce čtenářů po nejzajímavějších novinkách podzimního knižního trhu, se letos odehraje již po šesté.

OnuŠvandovo divadlo na Smíchově otevře sezónu studiovou lahůdkou. Tvůrčí i herecký zápas tu předvedou dvě výrazné herečky v autorské inscenaci Hřebíčková s Onufrákovou lehce meditují aneb Děvky od Arbesa.

fas1Designblok se stane místem, kde se dá inspirovat při zařizování interiéru, nebo kanceláře, nakoupit od designérů za mimořádně příznivé ceny, získat přehled o současné české i evropské módě a šperku, nebo se nechat bavit a hrát si.

rod1Taneční představení Rodin uvede baletní soubor Borise Eifmana ve Státní opeře 18. a 19. Října.

las1Knižní předlohou filmu je román od známého spisovatele bestsellerů, Nicholase Sparkse.

pekacJiž v pondělí vyjde nová kniha od Kateřiny Petrusové. Tentokrát se můžeme těšit na opravdu „chutný" příběh ze života, plný dobrého jídla, sportu, neuvěřitelných situací a náhod.

flamV neděli 5.října ve 12 hodin proběhne v Praze na Hradčanském náměstí flamenkový flasmob – tedy ve stejný den a čas jako v Seville na La Plaza Nueva.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300