Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Předvánoční propojení s archanděly a nanebevzatými mistry.

   semarch

Andělé chtěli, abych pro Vás připravila speciální setkání, které Vám umožní hloubkově poznat své andělské přátele a propojit se s nimi na všech rovinách a úrovních.

Andělé si velmi váží, jak na sobě po celý rok pracujete, a chtějí Vás odměnit tímto mimořádným setkáním. Osvobodíte se od nežádoucích energií, emocí, uvolníte napětí. Poznáte andělské přátele, uvědomíte si svůj prostor a místo. Napojíte se na hojnost, sebepřijetí a intuici. Posílíte svou lásku, ocenění, pocit jistoty a opory. To vše za speciální cenu 400,- Kč za hodinu. Andělé Vás touto cenou chtějí odměnit a ocenit za Vaši práci.

Skupinové setkání proběhne v sobotu 22. 11. a v neděli 23. 11. od 10:00 do 15:00. Můžete se zúčastnit setkání pouze v jeden den, nebo můžete být přítomni oba dny.

1 den, 5 hodin. Cena za jeden den je 2.000,-
2 dny, 10 hodin. Cena setkání pro oba dny je 4.000,-

(400,- Kč hodina)

V ceně je práce s esencemi, jako dárek obdržíte krystaly, mandaly a certifikát andělského setkání.

SOBOTA 22.11.

Témata:
OČISTA, PROPOJENÍ, UVĚDOMĚNÍ, UVOLNĚNÍ, PŘIJETÍ HOJNOSTI.

Průvodci: Archanděl Michael, Rafael, Metatron, Jofiel. Pallas Athena, Serapis Bey, Lady Nada, Mahachohan Ragoczy.

NEDĚLE 23.11.

Témata:
KOMUNIKACE, POROZUMĚNÍ, PŘIJETÍ, HARMONIZACE ENERGIÍ, POCÍTĚŇÍ PROSTORU, OSVOBOZENÍ OD ČASU, ROVNOVÁHA A SEBEPŘIJETÍ, OSVOBOZENÍ OD STRACHŮ A ZÁVISLOSTÍ.

Průvodci: Archanděl Gabriel, Uriel, Michael a Rafael. El Morya, Kuthumi, Hilarion, Ježíš Kristus, Saint Germain, Quan Jin.

S průvodci se seznámíte pomocí jejich esence z AURA-SOMY. Také prostřednictvím krystalů. Navíc získáte od každého průvodce pro Vás osobitý vzkaz.

   semarch1

Upozornění: KAPACITA JEDNOHO DNE JE VŽDY OMEZENA. MAXIMÁLNÍ POČET JE 6 LIDÍ.

Přihlásit se můžete e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více na: www.andelskanadeje.cz

Eva Laštovičková

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300