Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zábava

divaPro všechny co si rádi užívají podzimní pohodu v divadlech mám na říjen tipy na premiéry, které nás v Praze čekají.

dyzzabO víkendu se bude konat na dlaždicích náměstí Václava Havla a v přilehlých prostorách Národního divadla, prázdninový Dyzajn. Všichni máme Dyzajn spoje s nakupováním originálních výrobků od lokálních dyzajnérů.

letoaf3Dneska mám pro vás, knižní tip na prázdninové čtení, u kterého se nejen pobavíte, ale také nám ženám ukáže co je opravdu pro nás důležité.

letkinzlKdo byl před rokem v letním kině v areálu Žlutých lázní tak si určitě nenechá ujít letošní letní filmový mix.

metrono2Poslední červnový víkend navštíví Prahu, legendární zpěvák Sting. Na pražském Výstavišti v Holešovicích se uskuteční festival evropského střihu. A nemá to být jen tak nějaký festival.

gott2Z Náplavky se poslední dobou stává fenomén centra dění v metropoli. Kloubí se tam veškerá zábava a pořádané akce jsou tam čím dál víc populární. Dneska se tam otevřela výstava GOTT, MY LIFE.

bubnyMám pro vás pozvánku na zajímavou alternativní akci, která se koncem června uskuteční v naší metropoli. Nádraží v Praze-Bubnech ožije hudbou, hlasy, pamětí i jinakostí.

zpěvPříští týden se v pražských ulicích a náměstích rozezní tóny, harmonie, roztančené rytmy a vokální hudba v mnoha podobách. Již po čtvrté se bude konat originální projekt Zpěvomat.

festkreaPoslední dobou jsou čím dál víc populární a oblíbené hry, kde si musíte lámat hlavu a strategicky přemýšlet. Jedna taková akce se koná v sobotu na Střeleckém ostrově, kde si může celá rodina hrát, skládat a lámat si hlavu nad úkoly, které pro ně budou připraveny.

malstra1Kdo by z nás neměl rád procházky po Malé Straně. Procházet se zapletenými uličkami, které v sobě schovávají historické fasády důstojných budov, hospůdky, restaurace a nečekaná romantická zákoutí.

smouZa týden nás čeká dětský den, pokud nevíte čím udělat svým dětem radost, mám pro vás tip na Šmoulí den.

cir1Dneska mám pro vás pozvánku na festival nového cirkusu, kde se představí špičkové evropské soubory. Které nám nabídnou zážitek z představení, ve kterých autoři k cirkusovým technikám přistupují naprosto jedinečně.

minJestli si chcete o víkendu užít zábavu s vašimi dětmi, mám pro vás tip, na oblíbenou rodinou akci. Kde se budete bavit od rána až do večera.

bodyChcete poznat, jak funguje vaše tělo? Mám pro vás tip na výstavu, která vám odhalí všechna tajemství a detaily lidského těla.

nus3Máte rádi, kouzlo starých domů a jejich zákoutí, například vnitrobloky, dvorky atd.? Mám pro vás pozvánku, kde si užijete umění, zábavu a budete moct nahlédnout trochu do historie jedné čtvrti v naší metropoli.

pade1Padesát odstínů temnoty, co k tomu dál dodat. Tento týden přichází na plátna kin pokračování veleúspěšného díla Padesát odstínů šedi. Už dlouho jsem neviděla, jak jeden film dokáže vzbudit tolik pozdvižení a reakcí.

det1Nemáte ještě plán na víkend, co budete podnikat s dětmi? Mám pro vás dva tipy, kde se vaše děti budou určitě dobře bavit.

unorPřemýšlíte, jak si ukrátit dlouhé únorové večery? V naší metropoli je spoustu zábavy a já jsem si pro vás připravila pár tipů, jak můžete trávit svůj volný čas.

im1Máte rádi mystický svět, únikové hry nebo kreativní činnost? Pokud ano, mám pro vás hodně zajímavý tip na jedinečný projekt IMAGINATORIUM.

svvel1Holky plánujete svatbu a chcete získat inspiraci nebo jenom přehled co je právě in? Máte strach z organizace svatby a toho kolotoče kolem? Navštivte Svatební veletrh v hotelu Diplomat.

cargNa pražskou Náplavku se už zítra vrací loď Cargo Gallery a s sebou přiváží skutečnou hudební lahůdku.

plesprahaZimní plesová sezóna je v plném proudu a já jsem vám vybrala zajímavé plesy z naší metropole, které se budou konat v únoru.

parnikMám pro vás pozvánku na týden designu v Praze. Prague Design Week nám nabídne, ukázat design jako kreativní disciplínu, nikoliv jen finální produkt. Navíc je vše v Tančícím domě a to samo o sobě už je desing na který se těším.

andepan2Pohádka českého režiséra Jiřího Stracha se po jedenácti letech dočkala pokračování a vrátila se na filmová plátna.

fun1Obdivujete rádi výkony akrobatek a jejich skvělá vystoupení na zemi i ve vzduchu? Mám pro vás pozvánku na šestý ročník mezinárodního festivalu nového ženského cirkusu Fun Fatale.

vanstrom1Začíná prosinec a všichni už myslí na Vánoce. Začíná také, pro mnoho z nás, nejhektičtější měsíc pro všechny. Shánění dárků, úklid, pečení cukroví atd.

brak11Konečně se budeme loučit se zimou a budeme snad všichni vyhlížet sluníčko. Já se moc těším na jaro a na spoustu zajímavých akcí v Praze.

zuct1Film, jenž je řazen do kategorií akční, krimi, drama a thriller režíroval americký režisér Gavin O'Connor.

lala1Také už jste slyšeli na La La Land spoustu chvály a doporučení? Americkou romantickou komedii, ztvárněnou jako muzikál, jsem si nemohla nechat ujít.

pohádkyMám pro vás tipy, kam můžete vyrazit s dětmi v tomto krásném adventním čase. Není jednoduché se na chvilku zastavit od vánočních příprav a shánění dárků.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300