Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:
      
      

Váhy - Asi nevydržíte stát a mlčet ve chvílích, kdy vidíte, že je potřeba nahlas promluvit a jasně vyjádřit svůj názor.

Propojuje krásu historické budovy a modernu, dokonalé hotelové služby s uvolněnou atmosférou hostelu. Nabízí restauraci s teplými jídly a řadou českých piv, ale i luxusní apartmán na střeše budovy.

Lanýžová sezóna je tu. Luxusní houby rostoucí pod zemí opět ohromí světovou gastronomickou scénu. Černé a bílé lanýže z italského Piemonte patří mezi ty nejkvalitnější.

Karlův most hned za rohem a výhled na Pražský hrad? Takových bister či kaváren je v Praze mnoho. V Café La Crème se ale kromě nevázané atmosféry můžete těšit na kvalitní nabídku, jež nejde na úkor ceny.

e-bnr FE2016 300x300

Akce

Slevy

Soutěž

Katalog

  • Obrázky

Chcete si užít a zažít pravou letní relaxaci? Mám pro vás tip, kde si můžeme celé prázdniny užívat pravý plážový bar a mnoho dalších aktivit aniž, bychom museli na pláž. Střecha nákupního Centra Chodov se promění v exkluzivní relaxační a zábavnou zónu, kde se otevře unikátní plážový Beach Bar.

   chodstr

Ideální místo, kde můžete trávit svůj čas, nebo si jenom odpočinou mezi nákupy, dát si drink a na chvilku chytat sluneční paprsky. Na střeše bude, kromě plážového baru připravena spousta aktivit. Každý den od 10:00 do 22:00 hodin celé prázdniny, můžete trávit svůj volný čas trochu jinak.

   chodstr1

V pondělí bude na programu živá hudba. Milovníci jógy si přijdou na své v pondělí a v úterý při pravidelných lekcích tohoto stále populárnějšího způsobu relaxace. Vyznavači tance zajisté ocení konání středečních tančíren nebo čtvrtečních Salsa Party. Ve čtvrtek jsou dále na řadě tréninky s názvem #TrainingThursday, kdy se zájemci mohou zúčastnit různorodých pohybových cvičení se značkou Nike. Sobotní odpoledne budou patřit opět sportu, hosté si budou moct vyzkoušet oblíbený basketbal, intervalový trénink Tabata a mnoho dalších.

   chodstr2

   chodstr3

   chodstr4

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300