Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:
      
      

Pro období masopustu, tedy první polovinu února (1.-13.2.) si pro vás restaurace „home by UNIC" připravila speciální menu.

V pražském Pachtově paláci najdete mimo jiné i kosmetický salon Sisley l'Institut, který nese oficiální a filosofické osvědčení francouzské značky Sisley.

Mladou herečku a zpěvačku Annu Julii Slováčkovou můžete již několik měsíců vídat na prknech Divadla Kalich jako Rózi v kultovním muzikálu Krysař.

Svatební průmysl se stále mění a ukazuje osobnostní rozmanitost nevěst i ženichů. Trendem je především vyzdvihnutí životních hodnot a postojů i během obřadu a hostiny, být prostě sám sebou, tzv. „BE YOU".

e-bnr FE2016 300x300

Akce

Slevy

Soutěž

Katalog

  • Obrázky

Chcete si užít a zažít pravou letní relaxaci? Mám pro vás tip, kde si můžeme celé prázdniny užívat pravý plážový bar a mnoho dalších aktivit aniž, bychom museli na pláž. Střecha nákupního Centra Chodov se promění v exkluzivní relaxační a zábavnou zónu, kde se otevře unikátní plážový Beach Bar.

   chodstr

Ideální místo, kde můžete trávit svůj čas, nebo si jenom odpočinou mezi nákupy, dát si drink a na chvilku chytat sluneční paprsky. Na střeše bude, kromě plážového baru připravena spousta aktivit. Každý den od 10:00 do 22:00 hodin celé prázdniny, můžete trávit svůj volný čas trochu jinak.

   chodstr1

V pondělí bude na programu živá hudba. Milovníci jógy si přijdou na své v pondělí a v úterý při pravidelných lekcích tohoto stále populárnějšího způsobu relaxace. Vyznavači tance zajisté ocení konání středečních tančíren nebo čtvrtečních Salsa Party. Ve čtvrtek jsou dále na řadě tréninky s názvem #TrainingThursday, kdy se zájemci mohou zúčastnit různorodých pohybových cvičení se značkou Nike. Sobotní odpoledne budou patřit opět sportu, hosté si budou moct vyzkoušet oblíbený basketbal, intervalový trénink Tabata a mnoho dalších.

   chodstr2

   chodstr3

   chodstr4

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300