Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:
      
      

Chystáte se ,,Pod čepec"? Nebo někdo z vašeho okolí? Pokud ,,ANO" máme pro vás tip, kde načerpáte určitě spoustu inspirace pro svojí vlastní svatbu. Tento víkend se konají tradiční, Svatební dny v Clarion Congress Hotel Prague.

Leden jako první měsíc nového roku nepřinese jen dva stěžejní úplňky na začátku a konci měsíce, ale i silné novoluní a bude navíc pod vibrací č. 1 (Osobní vibrací jedničky si mohou lidé připadat velmi osamělí.

Máme před sebou měsíc, kdy nás čekají předvánoční nákupy a celý ten shon kolem vánočních dárků. Sice by to mělo být naopak, užívat si pohodu a nasát co nejvíc z vánoční atmosféry, která je všude kolem nás.

V dnešním rozhovoru jsme si povídali se známým hercem, moderátorem a muzikantem Petrem Vondráčkem. Nejen o muzikálu Srdcový král, ve kterém v současnosti účinkuje, ale také o show Tvoje tvář má známý hlas a svých nejbližších plánech.

e-bnr FE2016 300x300

Akce

Slevy

Soutěž

Katalog

  • Obrázky

Chcete si užít a zažít pravou letní relaxaci? Mám pro vás tip, kde si můžeme celé prázdniny užívat pravý plážový bar a mnoho dalších aktivit aniž, bychom museli na pláž. Střecha nákupního Centra Chodov se promění v exkluzivní relaxační a zábavnou zónu, kde se otevře unikátní plážový Beach Bar.

   chodstr

Ideální místo, kde můžete trávit svůj čas, nebo si jenom odpočinou mezi nákupy, dát si drink a na chvilku chytat sluneční paprsky. Na střeše bude, kromě plážového baru připravena spousta aktivit. Každý den od 10:00 do 22:00 hodin celé prázdniny, můžete trávit svůj volný čas trochu jinak.

   chodstr1

V pondělí bude na programu živá hudba. Milovníci jógy si přijdou na své v pondělí a v úterý při pravidelných lekcích tohoto stále populárnějšího způsobu relaxace. Vyznavači tance zajisté ocení konání středečních tančíren nebo čtvrtečních Salsa Party. Ve čtvrtek jsou dále na řadě tréninky s názvem #TrainingThursday, kdy se zájemci mohou zúčastnit různorodých pohybových cvičení se značkou Nike. Sobotní odpoledne budou patřit opět sportu, hosté si budou moct vyzkoušet oblíbený basketbal, intervalový trénink Tabata a mnoho dalších.

   chodstr2

   chodstr3

   chodstr4

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300