Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:
      
      

Pro období masopustu, tedy první polovinu února (1.-13.2.) si pro vás restaurace „home by UNIC" připravila speciální menu.

V pražském Pachtově paláci najdete mimo jiné i kosmetický salon Sisley l'Institut, který nese oficiální a filosofické osvědčení francouzské značky Sisley.

Mladou herečku a zpěvačku Annu Julii Slováčkovou můžete již několik měsíců vídat na prknech Divadla Kalich jako Rózi v kultovním muzikálu Krysař.

Svatební průmysl se stále mění a ukazuje osobnostní rozmanitost nevěst i ženichů. Trendem je především vyzdvihnutí životních hodnot a postojů i během obřadu a hostiny, být prostě sám sebou, tzv. „BE YOU".

e-bnr FE2016 300x300

Akce

Slevy

Soutěž

Katalog

  • Obrázky

Mám pro vás jarní mix džínových novinek od Levisu. Nová kolekce je tak trochu vlastně už dávno stará. Protože obsahuje staré milované hity, jako kolekce Orange Tab inspirovaná 70. léty, ale i zbrusu nové pecky, jako džíny 501® Skinny, remasterovaný hit.

   skin2

Mezi dámskými kalhotami vedou džíny řady 700 v retro stylu – vzpomeňte si na sepraný denim devadesátek a odstíny let sedmdesátých. Tyto oldschoolové kousky jsou z pevnějšího denimu, ale v kolekci najdete i moderní strečové materiály. Holky si určitě oblíbí mikinu s kultovním logem BATWING nebo dokonalá trička v různých barvách – ideální doplněk ke Skinny džínů. Tato sezóna je také o krásných bílých topech s jemnými detaily jako výšivka nebo krajka.

   skin

Bez ohledu na to, jak mužnou postavu máte, v kolekci určitě najdete džínový střih, který bude vyhovovat vašemu stylu a typu těla. Vyzkoušejte nové střihy 502™ Regular Taper, 512™ Slim Taper a 541™ Athletic Fit. Které můžete kombinovat s tričky s charakteristickými kapsami, originálními mikinami nebo westernové košile. A na chladnější jarní dny bych doporučila nestárnoucí džísku nebo stylový kožený křivák, který se vrací opět do módy.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300