Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:
      
      

Váhy - Asi nevydržíte stát a mlčet ve chvílích, kdy vidíte, že je potřeba nahlas promluvit a jasně vyjádřit svůj názor.

Propojuje krásu historické budovy a modernu, dokonalé hotelové služby s uvolněnou atmosférou hostelu. Nabízí restauraci s teplými jídly a řadou českých piv, ale i luxusní apartmán na střeše budovy.

Lanýžová sezóna je tu. Luxusní houby rostoucí pod zemí opět ohromí světovou gastronomickou scénu. Černé a bílé lanýže z italského Piemonte patří mezi ty nejkvalitnější.

Karlův most hned za rohem a výhled na Pražský hrad? Takových bister či kaváren je v Praze mnoho. V Café La Crème se ale kromě nevázané atmosféry můžete těšit na kvalitní nabídku, jež nejde na úkor ceny.

e-bnr FE2016 300x300

Akce

Slevy

Soutěž

Katalog

  • Obrázky

Mám pro vás jarní mix džínových novinek od Levisu. Nová kolekce je tak trochu vlastně už dávno stará. Protože obsahuje staré milované hity, jako kolekce Orange Tab inspirovaná 70. léty, ale i zbrusu nové pecky, jako džíny 501® Skinny, remasterovaný hit.

   skin2

Mezi dámskými kalhotami vedou džíny řady 700 v retro stylu – vzpomeňte si na sepraný denim devadesátek a odstíny let sedmdesátých. Tyto oldschoolové kousky jsou z pevnějšího denimu, ale v kolekci najdete i moderní strečové materiály. Holky si určitě oblíbí mikinu s kultovním logem BATWING nebo dokonalá trička v různých barvách – ideální doplněk ke Skinny džínů. Tato sezóna je také o krásných bílých topech s jemnými detaily jako výšivka nebo krajka.

   skin

Bez ohledu na to, jak mužnou postavu máte, v kolekci určitě najdete džínový střih, který bude vyhovovat vašemu stylu a typu těla. Vyzkoušejte nové střihy 502™ Regular Taper, 512™ Slim Taper a 541™ Athletic Fit. Které můžete kombinovat s tričky s charakteristickými kapsami, originálními mikinami nebo westernové košile. A na chladnější jarní dny bych doporučila nestárnoucí džísku nebo stylový kožený křivák, který se vrací opět do módy.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300