Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Červenec se zlomil do druhé poloviny, v které měsíc ztrácí svojí sílu a některým z nás by se mělo trochu ulevit. Čekají nás další teplé prázdninové dny a pro ty co budou mít dovolenou v tomto týdnu, budou hvězdy nakloněny. Užívejte si sluníčka a naberte energii do zásoby.

   horoskopastro

Beran

Udělejte si na sebe čas a vyčistěte si svojí mysl. Poslední dobou se na vás kladou větší nároky a vy zapomínáte sami na sebe. Ať si myslíte, že to nezvládáte a všechno se vám boří pod rukama je to omyl, jste na dobré cestě k úspěchu.

Býk

Vaše energie je nevyčerpatelná, ale přesto by jste měli o dovolené víc myslet na odpočinek než se snažit i ve svém volnu všechno organizovat a snažit se být nepostradatelný. Rozložte sílu i na vaší rodinu a pocítíte velkou úlevu.

Blíženci

Máte ideální čas na dovolenou, v tomto týdnu by jste měli víc myslet na zájmy vaší rodiny a i na vaše zdraví. Čeká vás setkání s někým, koho jste dlouho neviděli a na koho myslíte. Někdy stačí udělat ten správný a první krok.

Rak

Daří se vám v práci, cítíte se v dobré kondici a tak by to mělo postupovat dál. Jste na sebe až moc tvrdí a snažíte být ve všem nejlepší. Nezapomínejte, že není cesta jenom na horu po které teď jdete, ale i cesta dolu. Takže k úspěchu přidejte i trochu pokory.

Lev

Máte zdravotní problémy a vaše zdraví vám dělá starosti už dlouhou dobu. Zbytečně odkládáte návštěvu lékaře, který vám uleví od bolestí. Jenom sluníčko a dobrá nálada vás bohužel neuzdraví.

Panna

Pokud navštívíte nějaké zajímavé místo, budete se na něj rádi vracet. Čeká vás klidný týden s mnoha tvůrčími nápady. Zorganizujte nebo uskutečněte aspoň jeden a budete mít ze sebe radost. Nikdo to za vás neudělá, nečekejte a konejte.

Váhy

Máte před sebou cestování a poznání nových lidí. Které už možná ve skutečnosti znáte, ale teď budete poznávat jejich pravé já. Někdy se můžete zklamat, ale bude převažovat ta druhá stránka. Nenechte na sobě znát pocit nejistoty. Jste váhy a ty jsou duševně silné.

Štír

Dlouho zanedbáváte svého partnera. Udělejte si čas sami na sebe. Stačí procházka v lese a poste si vše vyříkat. Jste spolu, ale vaše duše se trochu rozchází. Je dobré je uvést zase zpět na cestu, kde budete oba dva šťastný. Nečekejte na partnera, začněte sami.

Střelec

Jednoznačně příroda. Vypněte na chvilku telefon a jděte se projít. Udělejte si letní piknik někde venku na čerstvém vzduchu nebo běžte jenom tak do lesa. Neucítíte změnu hned, ale postupem času si té chvilky budete vážit a budete jí chtít prodloužit.

Kozoroh

Myslíte na své okolí, zajímá vás život lidí kolem sebe, nesrovnávejte a začněte myslet hlavně sami na sebe. Není to jednoduchý, ale vy jste schopný začít žít svůj život a přestat žít život druhých lidí. Věřte v sebe a né v druhé!

Vodnář

Řešíte věci za ostatní a nikdy je nikdo neocení. Neplýtvejte svojí energií, jděte po své cestě a buďte všímaví. Vaše štěstí tam někde leží a vy na něj budete připravený. Ve shonu v jakém jste teď, si neužijete ani vysněnou dovolenou, která vás čeká.

Ryby

Jestli váháte s pořízením zvířecího miláčka pro vaše nejbližší je ta správná příležitost. Zvíře oživí i vás. Třeba to bude pro vás starost navíc, ale příjemná starost. Ucítíte tu zvláštní energii, která ze zvířat vyzařuje. A samozřejmě upřímnost, která se vám od ostatních bohužel v poslední době moc nedostává.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300