Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Nový rok, nová předsevzetí a plány, které ale ne vždy končí úspěchem. Téměř třetina předsevzetí se týká hubnutí a zlepšení tělesné kondice. Nejdůležitější je zvolit reálné cíle a vytrvat. Dámské fitness centrum Expreska představuje program, který ženám pomůže v dosažení cíle a ještě je za vytrvalost a námahu odmění.

   expre

Klub Expreska, přináší pro ženy každého věku i váhy účinný komplexní cvičební program, který zahrnuje kardiovaskulární a silové cvičení zároveň. K dosažení cíle stačí jen 30 minut denně. Díky přestupnému roku se stávající i nové klientky mohou zapojit do soutěže trvající až do 29. února. Cílem je vytvarovat ženské křivky tak, aby došlo ke zmenšení konfekční velikost minimálně o 1 číslo. Zájemkyně se do soutěže mohou přihlásit kdykoliv v průběhu trvání akce na jakékoliv pobočce v České republice. Každá soutěžící, která zhubne alespoň o jednu velikost, bude odměněna týdenním cvičením zdarma.

Na závěr budou na každé pobočce Expresky vylosovány tři ženy, které získají jednu z lákavých cen. První místo se postará o proměnu klientky s vizážistou a kadeřníkem, druhé místo ušetří peněžence 50% na vybraný produkt v Expresce a ty co se umístí na bronzovém postu, budou moci cvičit celý měsíc zdarma.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300