Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Myslíte si, že surfovat jde jenom u moře? Částečně máte pravdu, ale pohodově si můžete zasurfovat i v Praze, i když tu není moře.

   surfaren

Koho pohltil fenomén dnešní doby surfování a nemyslím to na internetu jako mě, tak Surf Aréna v Letňanech je něco neuvěřitelného. Celé jaro jsem přemýšlela a plánovala, že bych si zaplatila kurz surfování někde u moře. A při hledání informací jsem narazila na Surf Arénu. Z počátku mě to nechalo chladnou, až po čase jsem se o to začala zajímat trochu víc, až jsem se odhodlala a vyzkoušela jaké to surfovat.

Pro ty co tráví u moře celé prázdniny a mají zkušenosti se surfováním, tak to nebude asi takový adrenalin jako pro mě. Nevěděla jsem, do čeho jdu a jaké to bude a co si od toho slibovat. Cíl byl jasný, vyzkoušet jestli se na tom vůbec udržím a jestli mě to chytne natolik, že bych obětovala nějaký týden v létě a odjela na kurz k moři.

Takže jsem si zamluvila hodinu po telefonu, jde to i na jejich webu, ale nebaví mi vyplňovat všechny ty údaje. Které jsem stejně potom musela vyplňovat přímo na místě, kvůli bezpečnosti atd. Klasika. Vůbec jsem nevěděla, že v Letňanech něco takového je přesto, že pomalu naproti chodím bruslit. Asi jsem laik, ale krom nákupáku jsem nikde nezaznamenala reklamu. Nebo jsme jí prostě jenom nehledala, ale to je jedno. Jsem tu.

   surfaren1

Autem v pohodě zajedete pod arénu, kde je dost parkovacích míst a výtahem do prvního patra. Na recepci základní informace, zaplatila jsem a nafasovala instruktora. Potom si zajdete vybrat neoprén, dostanete základní školení a šup se převléknout. Vše je krásně upravený a čistý, šatny jsou úžasný a hodně provozovatelů sportovních zařízení by se sem mělo jet podívat a nabrat inspiraci.

A dál .......................... nejde asi popisovat musíte zažít. Hodinový koloběh, kdy jsem se snažila udržet na prkně za velké pomoci a trpělivosti instruktora. Tímto mu díky! Ale, ne je to super a pro začátečníka je to skvělá zkušenost. Instruktor se vám věnuje opravdu celou hodinu, vše dostane perfektně vysvětleno a názorně předvedeno. Takže i já jsem se na chvilku po hodině postavila a jela si tu svojí vlnu. A upřímně po hodině jsem toho měla fyzicky dost. Bylo to náročný, ale byla to zábava.

P.S. jenom ta voda nebyla slaná jako v moři.

Po převléknutí do suchého jsem si dala na baru pití a zeleninový salát. Krásný místo a pohodový lidi. Tak jak to k moři prostě patří!

   surfaren2

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300