Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zima už je asi definitivně na ústupu a my máme před sebou snad krásné léto. A když se řekne léto, každá si určitě představíme dovolenou. Když dovolenou tak mě napadají nové plavky a když plavky tak bych měla trošku zapracovat na svém těle.

   expre2

Teď je ten správný čas se do toho pustit a zamilovat si pocit, že jsem udělala něco pro své zdraví i krásu. Venku už je příjemně takže se dá hodně sportovních aktivit dělat na čerstvém vzduchu. I když moje oblíbené brusle ještě musejí chvilku počkat, než s nimi vyrazím na tolik profláknutou stezku kolem Vltavy. Kde se budeme spíš navzájem všichni vyhýbat než bruslit.

Takže nejdřív si dám na rozehřátí fitko. A už dlouho, ale nepravidelně dávám přednost, ryze dámskému fitness centru. Né, že by jiné fitka nebyli fajn, ale oblíbila jsem si Expresku kousek od baráku a nemusím nic řešit. Specializují se na 30minutový kruhový trénink, kde vám sestaví individuální cvičební plán a zároveň vám poskytnou potřebnou motivaci.

Nechte si v Expresce pomoc s přípravou formy na nadcházející plavkovou sezónu.

Od května mohou navíc dvě nově příchozí členky, které přijdou společně, využít speciální akci v podobě 10% slevy na jakékoliv služby centra dle vlastního výběru. Zakoupení členství pro sebe a svou maminku může být originálním a prospěšným dárkem ke Dni matek, který letos připadá na 10. května.

   expre3

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300