Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Sport by měl být pro každého z nás přirozený a součást našeho života. Rozhodně bychom měli ke sportu vést naše děti. Pohyb se rovná přeci zdraví! Mám pro vás tip na prožití sportovní neděle na pražském ostrově Kampa.

   kampasp

Aktivní, soutěživé, hravé a pohodové odpoledne SPORT FEST je určeno dětem, mládeži a široké veřejnosti, zkrátka všem, kteří se chtějí pořádně rozhýbat a to ZDARMA. Od 12 do 18 hodin si tak můžete vybrat z pestré škály různých sportovních aktivit, které budou rozděleny na tři okruhy.

1. PRAŽSKÝ VÝBĚH

Jednu z nejdostupnějších sportovních aktivit, které zvládne takřka kdokoli, představuje běh. Jak začít, jak správně běhat a další cenné rady vám poradí Miloš Škorpil a jeho Běžecká škola. Kruhový trénink, analýza běhu, informace o zdravém stravování a vhodném pitném režimu s cílem motivovat celé rodiny ke společnému a trávení volného času na čerstvém vzduchu. Navíc zde bude také odstartován nábor do Běžecké akademie a příprava na rodinný maraton, který se uskuteční na konci září.

2. BEZSTAROSTNÁ JÍZDA

Již 3. ročník úspěšné akce určené pražským cyklistům, skejťákům, longboardistům, chodcům, běžcům či vozíčkářům podpoří téma vzájemné slušnosti a tolerance ve veřejném prostoru. Organizátoři ve spolupráci s BESIPEem a MHMP seznámí zájemce s novými trasami. Dále nabídnou testování, možnost zdokonalení techniky jízdy, oblečení, doplňky. Na místě proběhnou exhibice na U-rampě profesionálních bikerů, skateboardistů. Na místě budou parkourové překážky a na nich exhibiční vystoupení parkouru. Veškeré disciplíny si lze zkusit a využít půjčovnu kol, skateboardů, longboardů a koloběžek zdarma.

3. MOVE FEST

Ve stejný den na stejném místě pořádá Městská část Praha 1 MOVE FEST, kde si budou moci návštěvníci vyzkoušet všelijaké sportovní aktivity. Smyslem je nechat děti vyzkoušet si různé sportovní disciplíny a nabídnout jim možnosti realizace v konkrétních klubech, sportovištích, jako jsou: Sokol Praha, trampolíny, stolní tenis, lukostřelba, sportovní šerm, fotbalová klec, mini fotbal či fotbalový kulečník, trenažér na tenis, nafukovací squashový kurt, indoboard, lyžařský simulátor pro trénování carving oblouku, jachtařský simulátor, sebeobrana, hula hoop, slacktrack, slack line, pole dance, workout, volejbalové hřiště, skákací hrad, lezecká stěna. Vystoupí také senioři z Prahy 1 reprezentující Sdružení taoistického tai chi. Nebude chybět ukázka jízdní policie, skákací hrad a dobrovolní hasiči.
Kampa ožije pohybem. Pokud si budete chtít zasportovat a nebo si užít krásnou a pohodovou neděli určitě by jste se tu měli zastavit.

   kampasp1

KDY: 21. 5. 2017
KDE: Kampa
Odkaz: DĚLEJ CO TĚ BAVÍ

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300