Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Moderní body&mind studio YOON v Praze 9 - Klánovicích připravilo na podzim celou řadu novinek. Na své si přijdou milovníci nových trendů v oblasti fitness a jógy, ale také nastávající maminky.

   yoon2

TĚHOTENSKÁ JÓGA

Je vhodná pro všechny nastávající maminky od 12 týdne těhotenství. Tento speciální druh jógy patří mezi nejvhodnější pohyb během těhotenství. Posiluje i protahuje, harmonizuje energii, odbourává stres a zklidňuje mysl. Pravidelné cvičení snižuje ranní nevolnosti, podporuje růst placenty, posiluje pánevní dno, zlepšuje flexibilitu kyčlí. Těhotenská jóga vytváří prostor pro péči o sebe samu a také prohlubuje s pojení s miminkem.

PŘEDPORODNÍ KURZ

Bude probíhat od 19. října každou středu od 18:00 do 19:00 hodin. Je určen pro maminky od 28. – 30. týdne těhotenství. Nejen každá žena, ale i každé těhotenství je jiné a přináší s sebou kromě radosti i mnoho změn a otázek. Šest lekcí pomůže připravit budoucí maminky na blížící se porod a také je seznámí s otázkami kolem šestinedělí, kojení a první péče o miminko. Dvou lekcí, které se věnují přímo průběhu porodu, se může zúčastnit i partner.

   YOON 5

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300