Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Nové technologie pronikají do všech oblastí našeho života. Jednou z nich jsou i sportovní aktivity, zejména pak fitness a běh. Už nestačí si pouze měřit tepovou frekvenci. Cílem je sledovat osobní zlepšení a porovnávat konkrétní výsledky.

   fitt

Vhodným pomocníkem umožňujícím efektivně měřit a monitorovat fyzickou aktivitu, je systém MYZONE, který využívá i Balance Club Brumlovka na Praze 4. Jednoduchý sporttester podává rychlé a jasné informace a navíc respektuje osobní tepovou frekvenci a maximální výkon.

„Doposud jsme systém MYZONE využívali na hodinách spinningu. Nyní však rozšiřujeme možnost monitoringu i v rámci fitness a vybraných lekcí jako jsou Kruhový trénink, CrossWorkout nebo třeba TRX," říká Jakub Vobořil, Aerobic Supervisor v Balance Clubu Brumlovka. „Nově již není potřeba vázat se pouze na náš klub. MYZONE umožňuje sledovat data v reálném čase pomocí Bluetooth i v chytrém telefonu a navíc jej propojovat i s dalšími aplikacemi," dodává Jakub Vobořil.

MYZONE je systém sledování pohybové aktivity člověka, který pomocí bezdrátového přenosu monitoruje tepovou frekvenci, kalorie, délku aktivit a MYZONE Effort Points za každou minutu efektivní aktivity. Tester tak umožňuje akceptovat výzvy v podobě soutěží mezi klienty, trenéry nebo i jinými kluby kdekoliv na světě.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300