Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Léto je období plné setkávání se s přáteli, sportovních aktivit, pohody, zábavy a také odhalených těl.

   amfot

Vrcholem, který snoubí všechny tyto prvky, bude bezesporu finále české ligy amerického fotbalu Under Armour Czech Bowl XII, jež se uskuteční 20. července na prestižní fotbalové adrese, v Praze v Eden Aréně. Které týmy se postaví proti sobě ve finále nejtvrdšího kolektivního sportu? Podaří se překonat rekord tohoto tisíciletí v počtu diváků? Buďte také u toho!

Historie amerického fotbalu se začala psát v 19. století v Anglii, kdy hráč klasického fotbalu, William Webb Ellis byl znuděný tím, že mohl s míčem manipulovat pouze nohama. Jednoduše míč zdvihnul a běhal s ním. Ostatním hráčům se jeho styl také zalíbil, a tak se zrodilo ragby. Nový sport se rychle stal světově oblíbeným a našel si svoji cestu do Ameriky, kde dodnes patří k nejprestižnějším a nejsledovanějším sportům. Roku 1876 se konalo setkání týmů, aby se přesně stanovila pravidla. Ta však byla částečně rozdílná s těmi anglickými, a tak vznikl nový sport - americký fotbal.

V České republice se finále tohoto náročného sportu odehraje již podvanácté. Před stadionem v Edenu si budete moct tuto hru na vlastní kůži vyzkoušet, obdivovat během přestávek vystoupení těch nejlepších cheerleaders či si užít závěrečný slavnostní ohňostroj.

KDY: v pondělí 20. července 2015 od 19 hodin
KDE: stadion Eden Aréna

Vstupenky na finále české ligy amerického fotbalu Under Armour Czech Bowl zakoupíte v druhé polovině června u Ticketportalu a na pokladnách Eden Arény.

   amfot1

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300