Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

K létu neodmyslitelně patří voda a vodní sporty. Většina z nás se nemůže dočkat, až své tělo vystaví slunečním paprskům a poprvé skočí do bazénu či moře. Pokud si ale stále nejste jisti svou formou a postavou, máte šanci na tom ještě zapracovat. Balance Club Brumlovka nabízí lekce Aqua Fitness, které jsou zaměřeny na zvyšování fyzické kondice, na redukci váhy a tvarování postavy.

   plavbrum

„Mnoho žen se po dlouhé zimě a jaru ostýchá svléknout do plavek. Hledají zaručené diety a tipy na hubnutí, aby se o dovolené cítily u vody dobře," říká Dagmar Nášelová, marketingová koordinátorka Balance Clubu Brumlovka. „Řešením může být cvičení ve vodě, které ideálním způsobem spojuje hubnutí s efektivním formováním postavy. Jedná se o velmi šetrný a přitom účinný způsob posilování všech svalů. Posiluje se vždy sval proti svalu, čímž je zaručena vyváženost cviků a nedochází tak ke svalovým dysbalancím," dodává Nášelová.

Balance Club Brumlovka nabízí v rámci lekcí Aqua Fitness hned několik vodních lekcí, které lze zajímavě kombinovat. Aqua Aerobic a Aqua Dance představují velmi účinný nástroj pro zvyšování fyzické kondice. Voda klade odpor ve všech směrech, ve kterých se provádějí pohyby, a tak se díky neustálému vyrovnávání těžiště posilují jak svaly břišní tak i zádové. Aqua Zumba, je taneční aqua aerobic plný latinskoamerických rytmů, který je mnohem náročnější než zumba na suchu. Hydrobike je jakýmsi vodním spinningem, který probíhá na nepohyblivých kolech umístěných na dně bazénu. Svaly jsou při jízdě nejen namáhány, ale i aktivně masírovány a prokrvovány. Voda má při jízdě příznivý́ vliv na páteř, klouby, krevní tlak, a proto je hydrobike vhodný pro všechny věkové a váhové kategorie.

Balance Club Brumlovka nabízí pro zájemce též osobní tréninky plavání s cílem zlepšení plavecké dovednosti.

Během léta vychází Balance Clubu Brumlovka vstříc všem novým členům a nabízí speciální akci s podtitulem „Začněte hned, plaťte od podzimu!". Tato akce umožňuje zájemcům cvičit od června až do konce srpna pouze za registrační poplatek. Za členství klient začne platit až od září.

Více informací na www.balanceclub.cz

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300