Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Sport

urazkoloLéto je již v plném proudu. Pro mnoho lidí je léto díky hezkému počasí hlavně skvělou příležitostí k provozování letních sportů. Někdo má rád vodní sporty, jiný dává přednost aktivitám na suchu.

cviceniKdyž se mě lidé ptají, jaké jsou největší rozdíly mezi cvičením můžu a žen, moje odpověď je většinou překvapí.

osmaPo vzoru The Boat Race, ve kterém každoročně před zraky milionů diváků měří své síly studenti univerzit v Oxfordu a Cambridge, byly pražské Primátorky původně kláním osmiveslic.

kolováníKola, odrážedla, běhání i vyklusávání s celou rodinou, závody, medaile, divadla, hudba, klauniády – toto všechno má společného jmenovatele, a to akci s názvem Kolování na Rajském vrchu.

misPo účasti v soutěži krásy bývá zvykem, že mladé modelky opouští své stálé partnery a začínají lovit mezi movitými sportovci. Právě proto je můžeme často potkávat na společensko – sportovních akcích.

n3xzWCqYl0J6ZvUZLfVtfHVphJpFY12DKuEupdjofPmVPydl-yU6HjUIP9LBFMvefCBX6uoJarní předsevzetí zhubnout pár nabraných kil nedopadlo, jak jste si představovali? Stále máte čas získat křivky do plavek, chce to jen vědět, jak na to.

tereza1Jediná česká vítězka mezinárodní soutěže krásy Miss Earth Tereza Fajksová v sobě nezapře náklonnost ke sportu. Za svou velkou neřest považuje spořádané tabulky čokolád, které na ní ovšem nejsou vůbec patrné.

blackJsou silní, rychlí a jejich útok je nebezpečný. Nyní vyrazili černí panteři do ulic metropole, jejíž obyvatelé se při pohledu na ně jen užasle zastavovali a z kapes vytahovali mobilní telefony s fotoaparáty.

sportstudentHistoricky první slaňování kolejí na Jižáku, bungee running, slackline, skate, bmx, longboardy, workshopy pro návštěvníky a účast kapacit v oboru.

prim1Česká metropole byla vyhlášena pátým nejlepším městem světa. Právem, kromě památek nabízí svým návštěvníkům i obyvatelům řadu kulturních a sportovních událostí.

mercod1Centrum Chodov ožije o víkendu 10.–11. května atraktivním adrenalinovým programem pod hlavičkou Mercedes-Benz GLA Show Tour.

sladge3Sledge hokejisté, jediný tým, který bude, vedle sportovců v individuálních disciplínách, reprezentovat Českou republiku na zimních paralympijských hrách v Soči.

kolaHlavní město má bezesporu obrovské množství zábavního i sportovního vyžití.

brumlovkaVyberte si podle temperamentu a svých potřeb styl cvičení, který vám nejvíc vyhovuje.

BCB summer_2014Léto přeje aktivním, a proto Balance Club Brumlovka již tradičně nabízí mimořádně výhodné podmínky členství v období prázdnin, respektive od 1. června do 31. srpna.

flowinUnikátní kombinaci aerobního a posilovací cvičení představuje flowin, při kterém na kluzké desce kloužete, ať již rukami či nohami, za pomocí podložek.

fascinace1Chcete vytrénovat problémové partie, zdarma si vyzkoušet oblíbené lekce Fitbalet, Zumby, Pilates, Jogy nebo si zatancovat JazzDance či AfroBounce?

olympijsky-park-soci---letnaPřinášíme vám užitečné informace k návštěvě Olymijského paru na Letné.

koloPražské Rašínovo nábřeží se 12. a 13. dubna stane atraktivní cyklistickou zónou.

cvičení ránoCvičení hned po ránu, na hladovo, na lačno, je docelá častá rada jak zaručeně zhubnout.

FOTO7297Lámete si hlavu s tím, jak je možné, že jste začali s pohybem a výsledky nikde?

brumlovka valentýnStále ještě hledáte motivaci, ten správný důvod začít pravidelně cvičit?

ohVýsledky českých sportovců na ZOH 2014

min 1Měsíc před zahájením zimních olympijských her začal na pražské Letné vyrůstat Olympijský park Soči – Letná 2014.

n3xzWCqYl0J6ZvUZLfVtfHVphJpFY12DKuEupdjofPmVPydl-yU6HjUIP9LBFMvefCBX6uoPokud máte v plánu změnit od základů životní styl, začít se nejen správně stravovat, ale i pohybovat, nezůstávejte v tom sami.

IMG 1577Jedním z nejpopulárnějších tréninkových programů současnostije CrossFit, který velmi efektivně rozvíjí všestranné dovednosti a hlavně fyzickou kondici.

valenta1Olympijské medaili obětoval mnohé, hazardoval dokonce s vlastním životem.

n3xzWCqYl0J6ZvUZLfVtfHVphJpFY12DKuEupdjofPmVPydl-yU6HjUIP9LBFMvefCBX6uoPo úspěšném rozjezdu smíchovského studia BodyBody mají klienti možnost navštívit už druhou pobočku tohoto unikátního trénikového konceptu.

fanouskiada1Sledování jedinečných okamžiků, kdy čeští reprezentanti dojatě přebírají medaile na největší sportovní události planety, prožívá každý více či méně zapálený fanoušek.

minLegendární postavičky Myšpulína, Bobíka, Fifinky a Pindi se zapojí do kampaně, která má k aktivnímu sportování přilákat co nejvíc dětí.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300