Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Sport

fitnessDenně se potíte v posilovně, ale přesto vaše cvičení nezabírá tak, jak byste si představovala?

kruhPokud se po fitness zóně pohybujete spíš nejistě a nemáte inspiraci co a jak cvičit, využijte nové nabídky na skupinové cvičení pod dohledem osobního trenéra.

hokČtvrtý ročník, čtyři univerzity, čtyři kotle fanoušků, čtyři moderátoři, bohatý doprovodný program a hlavně jiskrná atmosféra – to vše čeká na návštěvníky unikátního projektu Hokejové bitvy univerzit 2014.

apr1Už čtvrtý ročník oblíbené akce Après ski se termínově posouvá blíž k zimnímu období.

kolaPraha je sportovní město. Bez nadsázky. Měsíc náboru do sportovních klubů, který v hlavním městě proběhl v průběhu září, společně s festivalem Sporťáček přivedl ke sportu odhadem až 11 tisíc dětí.

jizDo Česka dorazil podzim v plné parádě, což znamená, že pořadatelé tradiční ČEZ Jizerské 50 v běhu na lyžích mají pořádně napilno.

letJeden oběhl Island, druhý vyběhl nejeden alpský kopec. Ani jeden není z Prahy, oba se ale vzácně shodli. Taková trasa tady chyběla!

kaha6Každým dnem blíž k vysněné postavě! Šestitýdenní cvičební program, díky němuž získáte tělo snů. Trénink, který vám zaručí procvičení všech svalových partií.

zuzkaČeská atletka Zuzana Hejnová navštívila v rámci projektu Prahy sportovní Měsíc náboru do sportovních klubů základní školu J. Gutha-Jarkovského, kde dětem přednášela o sportu, zacvičila si s nimi a dokonce jim ukázala své nejcennější trofeje.

kahaCvičitelka Hanka Kynychová neúnavně přesvědčuje národ o tom, že dobře vypadat znamená také věnovat se pohybu.

brpodAby bylo cvičení stále zábavou, přináší Balance Club Brumlovka průběžně nové formy tréninku v souladu se světovými trendy v oblasti fitness.

rjarošPátý díl série exkluzivních reportáží Mise K2 dokumentující výstup horolezce Radka Jaroše na druhou nejvyšší horu světa přináší nejen jedinečné záběry z vrcholu.

hanNa sobotu 20. září připravila Hanka Kynychová opět den otevřených dveří ve svém fitness clubu, aby přiblížila zdravý pohyb široké veřejnosti.

jizerskaV lednu na běžkách, v září po svých! Také milujete jedinečnost a atmosféru vrcholu zimních dálkových běhů, kterým beze sporu již po více než 40 let je Jizerská 50?

balSpolu se školním rokem odstartoval už tradičně i Měsíc náboru do sportovních klubů. Zatímco dopoledne prosedí školáci v lavici, odpoledne by se měly věnovat fyzické aktivitě.

jizdabirV pátek 25. července u ZOO v pražské Troji budete mít příležitost pomoci handicapovaným. Od 12 do 20 hodin bude moci každý projet na kole speciální Birell bránou.

jizV lednu na běžkách, v září po svých!

brumdiagnostikaNejjistější cesta ke zdravému tělu a dobré kondici vede přes aktivní pohyb. I přesto ale někdy trénink nemá očekáváný efekt a nevhodně zvolená sportovní aktivita může mít na zdraví negativní vliv a přinášet i zdravotní rizika.

makiPraha i letos vyhlásila září Měsícem náboru do sportovních klubů. Zve především rodiče s dětmi do sportovních oddílů, aby vybrali pro své ratolesti ty nejvhodnější mimoškolní kroužky.

jarošKvůli zrádnému počasí a nejvyššímu počtu neúspěšných pokusů o zdolání se jí přezdívá „krutá hora". Radek Jaroš jí stál tváří v tvář už čtyřikrát.

yogMyslíte si, že na první hodinu jógy nebudete nic potřebovat?

vibroTrendem dneška je štíhlá, sportovní postava. Málokdo si však může dovolit trávit hodiny denně v posilovně či běháním v parku.

nikePřijďte si užít předzávodní program do Žlutých lázní a atmosféru mezi deseti tisíci běžci, kteří v podvečer vyběhnou do ulic Prahy.

novotnyAmerický fotbal se sice v České republice zatím nemůže pyšnit tak početnou hráčskou ani fanouškovskou základnu jako v USA, přesto má i česká liga amerického fotbalu svůj „Super Bowl".

sportac1Letos počtvrté vyhlašuje Praha září měsícem náborů do sportovních klubů. Zářijové akce odstartují již tradičně veletrhem sportu určeným pro budoucí přeborníky.

ZumbaTéměř každý z nás o ZUMBĚ slyšel, hodně z nás si ji již vyzkoušela, někteří ji milují, jiní ji zatracují. Jedni opěvují její kladný vliv na naši tělesnou schránku, jiní ji mají za „ničitelku" našich zad a kloubů. Kde je pravda?

detisportPřed začátkem školního roku většina rodičů řeší, jaké volnočasové aktivity vybrat pro své ratolesti. Kromě edukativních a tvůrčích kroužků byste měli zvolit alespoň jeden pohybový.

kola1Předpověď počasí na tuto sobotu avizuje příjemných 21 stupňů.

nordholeVšichni jistě víme, že nejpřirozenější fyzickou aktivitou je chůze. Je to nejpřirozenější pohyb, který si můžeme dopřávat.

miniHledáte-li v horkem rozpálené metropoli chladivé útočiště, vydejte se do Balance Clubu Brumlovka, kde se můžete osvěžit i sportovat ve velkém plaveckém bazénu a relaxovat na komfortní terase.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300