Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Sport

letbrumLetní radovánky a dovolené jsou očekávaným zpestřením dlouhého roku.

behbotO některých běžcích se říká, že jsou „JINÝ". Možná i vy patříte do skupiny těch, kteří mají rádi běh, a chcete si i ve městě užít ten nepopsatelný pocit z běhu.

jogRychle uvidíte výsledky, zbavíte se bolestí zad i stresů, omlazuje a navíc – jde skvěle začátečníkům!

behdestBěh je pro člověka jedním z nejpřirozenějších pohybů a v poslední době i velmi moderní a atraktivní sportovní disciplínou, která láká širokou veřejnost.

sportrajTrávení volného času sportem je mezi Čechy stále více IN. Podle průzkumu značky Rajec sportuje ve svém volném čase minimálně jednou týdně 52 % lidí.

GunningPokud rádi cvičíte v páru a toužíte si pořádně dát do těla, pak je pro vás Gunning skvělá příležitost. Jedná se o speciální trénink dvojic s elastickými lany.

kentoPokud chceš vypadat krásně, musíš se snažit, přes to prostě vlak nejede. Současně je ale nutné si uvědomit, že je potřeba tělo hýčkat.

prapohSport a aktivní turistiku v metropoli představí v neděli 12. dubna festival Praha v pohybu, jehož dějištěm bude Staroměstské náměstí.

jogabalPořádnou dávku dynamické jógy a protažení si můžete užít v sobotu 23. května při Jógovém sobotním odpoledni v Balance Clubu Brumlovka.

beaBalance Club Brumlovka si na sobotu 28. března připravil nevšední trénink v plážovém volejbalu s českým olympionikem Přemyslem Kubalou.

starspoV centru metropole se bude běhat, cvičit zumba, pádlovat a poplují zde i dětské čluny.

behprahaPoslední sportovně-společenskou akce v letošním roce, přijďte se aktivním pohybem důstojně rozloučit se starým rokem 2014 a přivítat rok 2015.

brubalExkluzivní fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka, které je součástí multifunkčního areálu BB Centrum v Praze 4, si v sobotu 11. dubna připomene osmé výročí svého založení.

kaha6Blíží se konec roku a zase si budeme dávat nesplnitelná předsevzetí jak přestaneme nezdravě jíst jak začneme cvičit atd.

spochoVšichni, kdo mezi 21. a 28. březnem vyrazí do Centra Chodov za nákupy nových jarních přírůstků do šatníku, mají jedinečnou příležitost spojit tento „lov" se zdokonalením své kondice.

sportzimaZimní sporty jsou neodmyslitelnou součástí trávení zimního období, které vyhledávají lidé jak pro aktivní, tak pasivní odpočinek či sportovní výkon. A my vám přinášíme pár tipů na zimní sporty.

tanecbrumPokud se rádi vlníte v rytmu exotické hudby, musíte navštívit fitness a wellness centrum Balance Club Brumlovka v Praze.

jizdetiMáte doma malého šikovného sportovce? Chcete si po Vánocích vychutnat okouzlující přírodu Jizerských hor, vypotit nasbírané sváteční kalorie a užít si jedinečné okamžiky v podobě tradičního sportovního zážitku?

volejbalČesko bude letos poprvé v historii hostit jeden z dílů mezinárodní snowvolleyballové tour, v níž asi 50 profesionálních volejbalistů a volejbalistek z několika zemí bojuje o tituly King a Queen of the Snow.

hvezdyDruhý ročník snowboardových závodů pro děti a mládež "Hvězdy na sněhu" symbolicky odstartuje na festivalu zimy „APRÉS SKI PRAHA" na pražské náplavce nedaleko Výtoně.

regeVe snowparcích jsou dnes běžně vidět triky, které jsme dříve vídali jen u pár nejlepších profesionálů.

apr1Blíží se svátek všech lyžařů, běžkařů, snowboardistů a vůbec milovníků zimních radovánek všeho věku.

golSoutěž Golfista roku 2014 se pomalu blíží ke svému závěru. Už pouze do středy 18. února do 12:00 mohou příznivci golfu i široká veřejnost podpořit svými hlasy nominované hráče.

cvczenySpousta žen cvičí z jediného prostého důvodu – z nutnosti, aby se vyhnuly nadváze. Ale postava je jen jedno z mnoha pozitiv, která nám cvičení přináší.

valbal1Jak nejlépe oslavit den svatého Valentýna? Udělat něco milého pro svou lásku a především pro své srdce.

cvicJe cvičení Vaše přirozenost? Máte štěstí – ne všichni na to mají stejný názor. Ale ani Váš dobrý pocit nemusí znamenat, že cvičíte dobře. Víte, na co si dát hlavně pozor?

sam1Druhý ročník snowboardových závodů pro děti a mládež „Hvězdy na sněhu" musel být kvůli počasí už dvakrát odložen.

apreOriginální festival zimních radovánek se blíží, stejně jako zimní sezóna. A právě na tu má Après ski Praha připravit festivalové návštěvníky.

jiz10Začátek roku 2015 přivítaly Jizerské hory pod sněhovou peřinou. A tak nic nebrání tomu, aby se již tento víkend uskutečnil 48. ročník největšího běžkařského svátku v České republice.

koukalMistr světa v běhu na lyžích Martin Koukal se společně s Jizerskou 50 zapojil do akce listopadových vousů.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300