Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Sport

kampaspSport by měl být pro každého z nás přirozený a součást našeho života. Rozhodně bychom měli ke sportu vést naše děti. Pohyb se rovná přeci zdraví! Mám pro vás tip na prožití sportovní neděle na pražském ostrově Kampa.

fitko5Kdo z vás si dal holky předsevzetí, že tenhle rok určitě zhubnu, naučím se pořádně anglicky nebo přestanu kouřit? To jsou nejčastější předsevzetí, které si přejeme. Pokud si tedy něco přejeme.

brusobch3V zimě se po Praze na mnoha místech otevře mnoho venkovních kluzišť. Mě nejvíc baví ty, co jsou u obchodních center.

yoon2Moderní body&mind studio YOON v Praze 9 - Klánovicích připravilo na podzim celou řadu novinek. Na své si přijdou milovníci nových trendů v oblasti fitness a jógy, ale také nastávající maminky.

jogaterUklidnit své tělo a mysl můžete nově na velmi neobvyklém místě.

fanzon4Navštivte Fan Zone v OC Quadrio a fanděte stylově českým olympionikům v oficiální Rio olympijské kolekci 2016.

surfarenMyslíte si, že surfovat jde jenom u moře? Částečně máte pravdu, ale pohodově si můžete zasurfovat i v Praze, i když tu není moře.

runchodPřináším vám další zajímavou akci, pro všechny sportovní nadšence, kteří si chtějí vyzkoušet bezplatně 75 minutový běžecký trénink.

expre2Zima už je asi definitivně na ústupu a my máme před sebou snad krásné léto. A když se řekne léto, každá si určitě představíme dovolenou.

protaženíSílící sluneční paprsky, příjemná teplota a čerstvý jarní vánek nás lákají ven k procházkám a prvním jarním výletům.

expre2Kruhový trénink je dnes populární a do své nabídky jej zařadilo mnoho fitness center. Vznikly také prostory zaměřené výhradně na tuto formu cvičení. Jedním z takových míst je Expreska, fitness určené pouze ženám.

brumlovka9Balance Club Brumlovka čeká podzimní Den plný pohybu. V sobotu 3. října si mohou všichni návštěvníci od 10:00 do 18:00 hodin vyzkoušet oblíbené hodinové cvičební lekce.

veclyz2Zima je v plném proudu, ale sníh nikde. Ne, že by mi to vadilo, ale přeci jen to tak nějak patří k tomuto ročnímu období. Naštěstí alespoň horách něco napadlo a zbytek se dosněžil, a dá se lyžovat.

baltreKaždý si uvědomuje důvody, které nás nutí začít s pravidelným cvičením.

expreNový rok, nová předsevzetí a plány, které ale ne vždy končí úspěchem. Téměř třetina předsevzetí se týká hubnutí a zlepšení tělesné kondice.

yogaflowPozitivní účinky jógy na tělo a mysl objevuje stále více lidí. To je důvodem, proč lze lekce jógy nalézt téměř v každém fitness centru.

binČtvrtá série pořadu Zpátky na vrchol odstartovala ve středu 6. ledna 2016.Internetová televize Stream.cz spouští již čtvrtou řadu reality show Zpátky na vrchol.

brichcvicBezesporu nejproblematičtější partie ženského těla, která existuje. Nezoufejte, víme, jak ji rychle krásně vytvarovat! Nikdy není pozdě.

fittNové technologie pronikají do všech oblastí našeho života. Jednou z nich jsou i sportovní aktivity, zejména pak fitness a běh.

tenisbruTenis je velmi populárním sportem. Mnohým ale chybí možnost poměřit své síly, s jinými hráči než jsou kamarádi nebo členové rodiny.

balcviBalance Club Brumlovka pořádá další ze série odborných přednášek, tentokrát na téma „Cvičení pro ženy 40+".

bazbalLéto v metropoli je krušné. Když slunce hřeje svou největší silou a ze všeho sálá teplo, máte potřebu najít místo, které vás osvěží.

behmytBěhání je fenomén dnešní doby, který si na svoji stranu získává stále více lidí. Přemýšlíte, jestli se přidat k „bláznům", kteří i po náročném pracovním dni raději místo odpočinku u televize nazují boty a vyběhnou?

plavbrumK létu neodmyslitelně patří voda a vodní sporty. Většina z nás se nemůže dočkat, až své tělo vystaví slunečním paprskům a poprvé skočí do bazénu či moře.

behzenČeši běhají rádi. Podle posledních statistik pravidelně běhá téměř tři čtvrtě milionu Čechů.

emjogO2 arenu znovu ovládne klidná síla a úžasná atmosféra Reebok Yoga Sensation. Už 21. června zažijete oslavu jógy s hvězdnou Tarou Stiles a dalšími skvělými lektory.

semOd letošního podzimu zařadil Balance Club Brumlovka do svého programu vzdělávací, teoreticko-praktické semináře.

amfotLéto je období plné setkávání se s přáteli, sportovních aktivit, pohody, zábavy a také odhalených těl.

plavsvWellness a fitness centrum Balance Clubu Brumlovka uspořádá v pátek 16. října a v pátek 13. listopadu Večerní plavání.

beforVenkovní tělocvična Reebok Be More Human Tour nabídne unikátní příležitost zacvičit si zdarma se špičkovými lektory. Vytvořili jsme prostor, připravili lekce, už zbývá jen přijít a začít.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300