Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Od letošního podzimu zařadil Balance Club Brumlovka do svého programu vzdělávací, teoreticko-praktické semináře. V sobotu 17. října nabídne přednášku „Tepová frekvence" s tematickou ukázkou cvičení. Návštěvníci kurzu se dozvědí, jak pracovat s tepovou frekvencí při různých typech tréninku.

   sem

„Tepová frekvence patří k důležitým ukazatelům fyzické kondice a zdravotního stavu člověka jak při zatížení, tak i v klidovém režimu," říká Jakub Vobořil, Aerobic Supervisor Balance Clubu Brumlovka. „Přednášku povede Aleš Krmíček, zkušený školitel a zakladatel Spinningu v České republice," dodává Jakub Vobořil.

Na přednášce s ukázkou praktického cvičení se zájemci dozvědí vše o tepové frekvenci a vlivu pravidelného cvičení na ni. Z hodnot tepové frekvence lze vyčíst zdravotní stav člověka i jeho současnou fyzickou kondici. Je důležitá pro stanovení optimálního sportovního tréninku a zároveň odhalí, zda trénink probíhá správně a jaká je možnost dalšího zlepšování. Pokud je v některých dnech tepová frekvence příliš vysoká, je to známka nedostatečné regenerace z předešlého tréninku nebo výskytu stresových situací.

Seminář je určen pro stálé členy Balance Clubu Brumlovka i hosty. Členové klubu mají vstup zdarma a hosté za účast zaplatí 300 Kč. Kapacita je však omezena, proto je nutné si s dostatečným předstihem rezervovat místo na recepci Balance Clubu Brumlovka.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300