Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Léto v metropoli je krušné. Když slunce hřeje svou největší silou a ze všeho sálá teplo, máte potřebu najít místo, které vás osvěží. A to nadlouho. Na čas se můžete smířit s přeplněnými hlučnými plovárnami a bazény. Dlouhodobou oázou ale pro vás může být Balance Club Brumlovka na Praze 4, který nabízí nejen příjemnou aqua zónu, ale i klidnou terasu v japonském stylu.

   bazbal

„V Balance Clubu Brumlovka je po celý den k dispozici bazén o délce 25 metrů, který lze využít i k výkonnostnímu a rehabilitačnímu plavání," říká Dagmar Nášelová, marketingová koordinátorka Balance Clubu Brumlovka. „K relaxaci slouží především vířivka, která se nachází v bezprostřední blízkosti bazénu," dodává Dagmar Nášelová.

U bazénu také nechybí bar, ve kterém se můžete občerstvit. Jen pár kroků dělí „aqua prostor" od střešní terasy, kde je možné vystavit své tělo slunečním paprskům na pohodlných lehátkách. Terasa je koncipována ve stylu japonské zahrady, takže jste obklopeni zelení a přírodními materiály.

Pro nově příchozí zájemce o členství v Balance Clubu Brumlovka je navíc připravena akce „Začněte hned, plaťte od podzimu", která umožňuje cvičit od června až do konce srpna pouze za registrační poplatek. Za členství klient začne platit až od září.

Více informací na: www.balanceclub.cz

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300