Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Soutěž o vstupenky na Stezku v oblacích - Dolní Morava

Ze Stezky v oblacích si odnesete jedinečný zážitek!

Relax & sport resort Dolní Morava koncem roku otevřel Stezku v oblacích. Stezka je v Evropě ojedinělou stavbou. Je postavená v nadmořské výšce 1116 metrů a měří 55 metrů. Ze samého vrcholu tak mohou návštěvníci pozorovat dechberoucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy, v dálce pak i hlavní hřeben Jeseníků, Suchý vrch a Krkonoše. Díky Stezce v oblacích můžete zažít intenzivní pocit pobytu ve výšce, kam se lidská noha jen tak nepodívá.

Soutěžte o vstupenky na Stezku v oblacích

Odnesete si odtud spoustu nových poznatků z informačních tabulí. Dozvíte se z nich zajímavosti o mracích a okolí. Po cestě si můžete odpočinout v síti nebo hnízdech. Dolů se za příznivého počasí dostanete tobogánem s okénky. Někteří i pro cestu zpět volili dřevěnou cestu, kterou si vyšlápli nahoru. Ta je vhodná i pro kočárky a invalidní vozíky.

Stezka do oblak je unikátní stavba, která nákladem desítek milionů korun ze soukromých zdrojů vyrostla za necelých osm měsíců podle návrhu architekta Zdeňka Fránka, děkana FUA TU v Liberci. Její nepravidelný tvar byl inspirován chaotickým letem nočního motýla.

Stezka je otevřená celoročně, každý den a vstupné pro dospělého činí 190 korun a pro děti 120 korun. Jedna jízda tobogánem přijde na 50 korun.

Soutěž o 5 x vstup na Stezku v oblacích a jízdu lanovkou tam a zpět pro 2 dospělé = 580 Kč

Soutěžní otázka : Na cestě dolů můžete využít tobogán. Kolik metrů tobogán měří?

A - 100 metrů
B - 200 metrů

Nápověda na : Relax & sport resort Dolní Morava

Odpovědi zasílejte na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěž byla ukončena!!!

Výherci: Martin Rosák, Tereza Plíšková, Agáta Petrů, Michaela Zivčáková, Pavel Volák

 

Další informace

  • Datum začátku: úterý, 28 červen 2016
  • Datum ukončení: neděle, 17 červenec 2016

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300