Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Soutěž o vstupenky na jarní veletrh Interbeauty Prague 2017

INTERBEAUTY PRAGUE - Seznamte se s jarními trendy v oblasti krásy

Upravený vzhled je u ženy, ale i muže čím dál více důležitý. Dodá sebevědomí, šmrnc, je trendy - zkrátka společensky žádaný. Pomůže zaujmout opačné pohlaví nebo třeba při pracovním pohovoru. Ale jak se orientovat v široké nabídce různých kosmetických produktů, služeb a procedur? Jaké jsou vlastně aktuální trendy, co se nosí a co už je out? Odpověď nemusíte hledat na různých webech nebo v obchodech, ale můžete ji najít na jednom jediném místě: jarním veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2017, který se bude konat v jarních dnech 21. – 22. dubna na pražském výstavišti v Holešovicích. Ten je oslavou půvabu, který každoročně přiláká na tisíce návštěvníků z řad profesionálů i široké veřejnosti. Čekají na Vás jarní i letní trendy a novinky z oblasti kosmetiky, péče o pleť, vlasového a nehtového designu, wellness i relaxace. Samozřejmostí je také péče o tělo a zdraví, která se nekompromisně promítá do celkového půvabu.

MÍSTO KONÁNÍ: Výstaviště Praha - Holešovice
OTEVÍRACÍ DOBA: Pá – So 9.00 – 18.00

Pro návštěvníky jsou připraveny oblíbené Make-up pointy s líčením zdarma, kvalitní Prevence zdraví, ale také setkávání s osobnostmi veletrhu.

Soutěž o 3x2 vstupenky na veletrh INTERBEAUTY PRAGUE

Soutěžní otázka : Jaký workshop se bude konat na nejvýznamnějším veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu INTERBEAUTY PRAGUE?

A - Kadeřnický workshop
B - Nehtový workshop
C - Kosmetický workshop

Nápověda na : INTERBEAUTY PRAGUE

Odpovědi zasílejte na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěž byla ukončena!

Výherci: Pavla Vocloňová, Tomáš Kovářík, Iva Petříková

 

Další informace

  • Datum začátku: pondělí, 10 duben 2017
  • Datum ukončení: pondělí, 17 duben 2017

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300