Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Soutěž o voucher - střední sváteční menu v Burger King

S blížícími se vánočními svátky představila společnost BURGER KING® nové produkty a také limitovanou edici svátečního balení.

Atmosféra Vánoc byla hlavní inspirací nových sezónních produktů z dílny BURGER KING®. Nechybí kávové kelímky se soby a jmelím, wrapy zabalené jako bříško Santa Clause ani zábavné take-away sáčky. Typická koruna bude zobrazena společně se Santou, jak – nešika – osobitým způsobem doručuje o svátcích dárky dětem.

Nová balení i speciální Merry Cheesemas menu budou k dostání ve všech restauracích BURGER KING® v České republice, a to až do 11. ledna.

Součástí Merry Cheesemas je gurmánský Santa burger s kuřecím masem v zlatavém obalu, sýrem Eidam, sýrem Maasdamer, křupavou cibulkou a BBQ omáčkou nebo Claus burger s velkou porcí hovězího masa, sýrem Eidam, sýrem Maasdamer, křupavou cibulkou a BBQ omáčkou. Nechybí ani oblíbené Philadelphia cheese balls. Speciální sváteční menu tak následuje další úspěšné globální kampaně, jako byly například nedávno běžící Halloween Whoppery, Peace Day Burgery a Proud Whoppery. Všechny limitované edice obsahovaly také unikátní obaly.

 

Soutěž o dva vouchery – střední sváteční menu v BURGER KING®

Soutěžní otázka : V kterém ze dvou svátečných burgerů je velká porce hovězího masa grilovaná na ohni?

A - Claus burger
B - Santa burger

Nápověda na : BURGER KING®

Odpovědi zasílejte na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěž byla ukončena!
Výherce: Pavlína Vorlíčková a Jiří Brož

Další informace

  • Datum začátku: pátek, 18 prosinec 2015
  • Datum ukončení: pondělí, 28 prosinec 2015

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300