Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Soutěž o špičkový servis v Harfasportu

Chystáte se letos na hory ještě během jarních prázdnin? Těšíte se, až budete sjíždět upravené svahy a vychutnávat zdravý horský vzduch? Před odjezdem nemyslíme na nic jiného, a proto se velmi často stává, že zapomeneme na to nejdůležitější – servis. Ten by však neměl být zanedbáván, jinak dochází ke zkrácení životnosti vašeho náčiní až o polovinu – a to by se s pravidelným servisem rozhodně nestalo! Pořád to pro vás není dostatečný argument? Čtěte dále!

Odborným servisem myslíte nejen na svoje bezpečí, ale také na bezpečí vašich dětí, které během jarních prázdnin vyrazí na lyžařské výcviky a vy je tak nebudete mít pod stálým dohledem.

Přijměte proto pozvání do Harfasportu, kde se o vaše vybavení postará špičkově proškolený servisní personál a jejich nová linka WINTERSTEIGER MERCURY. Co to cizí slovo znamená?! Především kvalitu, šetrnost a individuální přístup k lyžím. Tato linka nabízí nejen největší variabilitu broušení hran, ale také zachování maximální šetrnosti k materiálu. Správně připravená skluznice je pořádná alchymie, ale specializovaný personál v Harfasportu ví, jak na ni. Nechte si poradit s úhly, přesností a vhodným broušením od odborníků, kteří svému oboru rozumí! Celý servis zabere jen 30 minut vašeho času.

   harfasou1

Soutěž o 5 poukazů na zimní servis ZDARMA (servis v hodnotě 450 Kč) v Harfasportu

Soutěžní otázka : Co znamená BOOTFITING?

A - Tvarování lyžařských brýlí
B - Tvarování skeletu lyžařské boty
C - Tvarování lyžařských holí

Nápověda na : HARFASPORT

Odpovědi zasílejte na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěž byla ukončena!

Zdroj: Iveta Benešová, Michal Fujer, Anastasia Markova, Pavel Jiřík, Marie Ratajová

 

Další informace

  • Datum začátku: úterý, 23 únor 2016
  • Datum ukončení: úterý, 08 březen 2016

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300