Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Soutěž o knihu Jak předcházet rakovině

Jaké je desatero v prevenci onkologických onemocnění? Proč rypoš lysý nikdy netrpí rakovinou? Které potraviny drží rakovinu na uzdě?

Proč lze některá plemena psů vycvičit na vyhledávání rakoviny? To jsou jen některá z mnoha témat, jimž se věnuje kniha předních kanadských onkologických badatelů Richarda Béliveaua a Denise Gingrase JAK PŘEDCHÁZET RAKOVINĚ a snižovat její riziko.

Soutěžte o knihu Jak předcházet rakovině z nakladatelství Vyšehrad

Svěže a srozumitelně napsaná kniha, doprovázená bohatým obrazovým materiálem, přináší doporučení těm, kteří se chtějí z odevzdaného postoje vůči rakovině vymanit a jsou odhodláni vzít osud do vlastních rukou. Díky výjimečné práci velkých zdravotnických organizací, jako jsou Světový fond pro výzkum rakoviny a Americká onkologická společnost, je zřejmé, že s rakovinou lze bojovat a dodržováním deseti zásadních doporučení snížit pravděpodobnost, že se tato nemoc rozvine. Zejména důležitá jsou tato doporučení pro lidi, kteří už rakovinu překonali, protože pro ně poprvé přináší konkrétní návod, jak snížit riziko recidivy.

Soutěž o 1x knihu Jak předcházet rakovině

Soutěžní otázka : V jakém originálním jazyku vyšla kniha Jak předcházet rakovině?

A - Anglický
B - Francouzský

Nápověda na : Vyšehrad

Odpovědi zasílejte na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěž byla ukončena!

Výherce: Ingrid Sodomková

Další informace

  • Datum začátku: pondělí, 19 prosinec 2016
  • Datum ukončení: pondělí, 09 leden 2017

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300