Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Soutěž o 10 vstupenek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 JARO

Do světa krásy, pohody i zdravého životního stylu již po třiadvacáté srdečně zve tým kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2017, který se pořádá 10. a 11. března 2017 v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany.

Soutěžte o 10 vstupenek na MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU -WORLD OF BEAUTY & SPA

Veletrh pro Vás připravily více než čtyři stovky vystavovatelů a mnoho desítek nejlepších odborníků – kosmetiček, dermatologů, vizážistů, stylistů, kadeřníků, nehtových designerů, odborníků na aromaterapii, péči o nohy, fyzioterapii, masáže i zdravý životní styl. Účast na WORLD OF BEAUTY & SPA je výzvou pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novinkami ve světě krásy a harmonie a inspirovat se známými osobnostmi z oboru.

Soutěž: o 10 vstupenek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

Soutěžní otázka: Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 10. – 11.3.2017 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční několik soutěží juniorů. Jak se tato soutěž jmenuje?

A - Junioři 2017
B - Junior beauty
C - Kalibr cup

Nápověda na : WORLD OF BEAUTY & SPA
Odpovědi zasílejte na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Soutěž byla ukončena!
Výherci: Martina Paulišková, Alan Petrů, Mariana Nováčková, Jitka Volencová, Barbora Marcínová, Jiřina Kosová, Pavel Hrabánek, Lucie Dohnalová, Martina Brožová, Petra Čechová.

 

 

 

Další informace

  • Datum začátku: pátek, 24 únor 2017
  • Datum ukončení: pondělí, 06 březen 2017

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300