Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Venku začalo opravdu léto aspoň podle teplot. Včera venku pomalu 34 stupňů a dneska se ochladilo na 28 stupňů. Ideální počasí vyrazit někam k vodě a nesedět v kanceláři. Jedno z míst, kde se dá v tomhle vedru pohodově relaxovat, jsou Žluté lázně.

   zlutlaz2

Myslím, že to je fajn místo, kde můžeš relaxovat, ale i sportovat. Pokud chceš tak si můžeš pronajmout na velké travnaté pláži lehátko se slunečníkem a vychutnávat si drinky. Které tu nově dostaneš do speciálních designových kelímků s grafickými motivy. Kelímky jsou vratné, takže trochu ekologie. Nebude tolik odpadu a tím se bude chránit životní prostředí a to si myslím, že je super. Hlavně pro ty, kteří je nebyli schopni ani odnést do koše to bude dobrý. Velká zkouška toho bude určitě, až se lázně zaplní fanoušky kapely Divokej Bill, který zahraje na travnaté pláži už 27. června.

   zlutlaz1

Už tuto neděli zde proběhne například sportovní den pro celou rodinu. Od rána do odpoledne si můžete vyzkoušet různé druhy sportů jako je beachvolejbal, stolní tenis, petangue, badminton, soft tenis, kroket, jízdu na dračí lodi, slackline, longboard a další. Děti si užijí pohybové aktivity v podobě atletických disciplín (běhy, skoky, vrhy), biatlonovou zónu s elektronickou střelnicí a atraktivní překážkovou dráhu. Chybět nebudou herní prvky a zóny, tematické lekce cvičení různého zaměření, výtvarná dílna a mnoho dalšího. Vstup do areálu je v tento den zdarma.

   zlutlaz

Jinak si samozřejmě můžete ve Žlutých lázní užívat zábavu každý den. Pro ty co nechtějí jenom relaxovat jsou připravena cvičení na oblíbených paddleboardech, lekce zumby, klasického cvičení nebo meditace. K dispozici je i šest nových šlapadel, ale na ty bude určitě fronta a pořadník. Pro ty co se unaví sportem nebo prostě nesportují je připravená na malé travnaté pláži stage pro začínající hudební skupiny. A ve vybraných dnech bude probíhat opakované Beach party.

   zlutlaz3

No, a nemůžu zapomenout na velký výběr dobrot a k nim i letní drinky. Kdo si chce posedět, může ochutnat super gastronomii v nově zrekonstruovaný restauraci Tančírna, ale asi nejvíc narváno bude u plážového baru.

Zastavte se a ochutnejte léto ve Žlutých lázních třeba už zítra, kdy mají být zase tropické teploty.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300