Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Každý z nás má u sebe své anděly. Můžete si s nimi podívat, jako s přáteli. Těší se na společnou komunikaci. Jsou stále s Vámi, pomáhají Vám vyplnit všechna přání.

   terap

Důležité je vždy anděly přizvat do života a požádat je o pomoc. Sami jen tak od sebe nepomáhají, protože respektují volbu každého člověka. Zasahují pouze tehdy, pokud se někdo nachází v ohrožení života a ještě nenastal ten správný čas.

Každého nejvíce zajímají odpovědi na tyto otázky: Kolik mám u sebe andělů? Jak se jmenují? Jaká mají pro mne poselství? Jak se s nimi můžu naučit komunikovat? Pracují na mých přáních?

Poznat své anděly můžete právě teď v rámci speciální akce měsíce únor, kdy Vám Andělská naděje přináší poselství a vzkazy od Vašich andělů, dvě strany textu za 250,-Kč. Poselství můžete získat pro sebe i pro Vaše nejbližší jako dárek.

„Spojím se s anděly dotyčného člověka. Požádám je o poselství, vzkazy a doporučení. Andělé informují své klienty, jak lidem s humorem říkají, o důležitých vzkazech, odpovědích i doporučují speciální očistu na míru. Poselství jsou mi předávána prostřednictvím automatického písma a prostřednictvím jasnomyšlení. Lidé nechávají udělat poselství i pro své malé děti. Čtou jim andělské vzkazy před spaním a nechávají jim poselství uschovaná do dospělosti, aby se s nimi mohli v pravý čas propojit. Budoucí rodiče se spojují pomocí andělů i s ještě nenarozenými dětmi v období těhotenství," říká autorka poselství, Eva Laštovičková.

Chcete se také propojit se svými anděly a průvodci? Chcete znát jména svých andělů a naučit se, jak s nimi komunikovat a žádat je o pomoc? Poselství si můžete objednat na stránkách Andělské naděje. Autorka andělský poselství bude potřebovat znát jméno, pro koho je vždy poselství určené, aby se mohla propojit s anděly daného člověka. Andělské vzkazy můžete věnovat také jako dárek. Poselství Vám bude odesláno e-mailem.

Poznejte své andělské přátele v rámci jedinečné únorové akce a propojte se navždy s láskyplnou, jedinečnou energií.

Eva Laštovičková

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300