Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Na konci července si mohli návštěvníci OC Quadrio přijít zacvičit na veřejnou lekci Bikram Yogy na Národní třídu a přesvědčit se, že jóga se dá cvičit opravdu všude, třeba i během polední pauzy.

   jogcvic

Ukázková lekce začala ve 13 hodin na prostranství u sochy Franze Kafky. Organizátorem samotné akce bylo luxusní nákupní centrum Quadrio, jehož cílem bylo nabídnout nejen návštěvníkům centra ale i široké veřejnosti aktivně strávenou hodinu během pracovně vytíženého dne a získání úžasných benefitů, které jóga nabízí.

Lekce se mohl zúčastnit zdarma každý, kdo měl chuť vyčistit si během pracovního dne hlavu a vyzkoušet si zároveň jógu v trochu netradičních podmínkách. Jógovou polední pauzu přišlo podpořit hned několik známých tváří a letitých jógínek – Ivana Jirešová, Michaela Maurerová, Kateřina Mátlová a Bára Mottlová. Všechny čtyři známé herečky konkrétně praktikují Bikram Yogu, která se běžně cvičí ve vyhřáté místnosti na 42C a která právě díky teplu nabízí širokou škálu benefitů, zejména pak silnou detoxikaci a rychlejší spalování tuků.

   jogcvic1

   jogcvic2

   jogcvic3

Lenka Jaklová

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300