Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Přemýšlíte kam vyrazit na víkend nebo na dovolenou? Chcete si užít klid a pohodu po uspěchaných dnech. Mám pro vás typ, na oázu klidu uprostřed lesů, kde si vaše tělo odpočine na čistém vzduchu, a vy naberete novou sílu.

   svatkat1

Necelé dvě hodiny od Prahy najdete oázu klidu, místo diskrétně ukryté v hlubokých lesích, kde za pár dnů obnovíte síly a načerpáte energie více než na dovolené u moře. Resort sv. Kateřina vám nabídne harmonii a plno relaxačních procedur. Prostřednictvím pobytových balíčků se můžete zaměřit na to, co vás baví, zajímá nebo kde máte potřebu se rozvíjet. Můžete využít rozsáhlého wellness, resort se dlouhodobě zaměřuje na jógu, tradiční indickou medicínu ajurvédu a detoxikaci. Myslím, že si každý něco vybere a vše zakončit romantickou procházkou po okolní krajině vás určitě dostane.

   svatkat

Když dostanete hlad, ta si v restauraci můžete vybrat vždy z čerstvé stravy, kde se objevují ryby i různé saláty. Prostě všechno zdravé a ještě u všeho najdete napsané kalorie, to pro ty co si hlídají váhu.

   svatkat2

Odkaz: Resort sv. Kateřina

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300