Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Školáci už dostali vysvědčení a v pátek mají pololetní prázdniny. Lámete si hlavu, kam s dětmi vyrazíte? V metropoli je plno vyžití, kde se zabaví celá rodina, ale pro ty co by chtěli naplánovat výlet, mám jeden tip.

   lip2

Naplánujte si výlet na Lipno. Jasně z Prahy je to trochu daleko a rozhodně to není na otočku. Ale strávit se svými dětmi prodloužený víkend plný zábavy určitě stojí za to. Pro vás co se rozhodnete vyrazit, mám dva tipy. Stezka korunami stromů a bruslení na přehradě.
Na Lipně je samozřejmě i spoustu jiných možností jak trávit volný čas. Od lyžování až po návštěvu krytého bazénu. Ale stezka je v tomto mrazivém počasí neopakovatelná a má úplně jiné kouzlo než v létě. A bruslařská dráha na zamrzlé přehradě je to samé. Prostě super jízda!
Stezka korunami stromů Lipno připravila na páteční pololetní prázdniny speciální akci. Děti nebo studenti, kteří předloží aktuální vysvědčení se samými jedničkami, získají zdarma vstupenku. Ostatní mohou využít zvýhodnění s Lipno.card.

   lip

K samotné Stezce korunami stromů, která se tyčí nad Lipnem nad Vltavou, se lze dostat z centrálního parkoviště pěšky po značené turistické cestě nebo speciálním stezkabusem, který odjíždí v pravidelných intervalech. Já doporučuju jít pěšky je to fajn procházka na čerstvém vzduchu.

Zabruslete si na nejdelší upravované bruslařské dráze v ČR. Sportovní vybavení na bruslení si lze samozřejmě zapůjčit v půjčovnách sportovních potřeb, které se nacházejí u centrálního parkoviště.

Stezka korunami stromů je bezbariérová a lze ji navštívit již s opravdu malými dětmi, které jsou ještě v kočárku. A při bruslení je kočárek dobrá opora.

   lip4

Všem, kdo se chystají ať na Lipno nebo kamkoliv přeji hlavně krásné počasí.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300