Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Chystáte se ,,Pod čepec"? Nebo někdo z vašeho okolí? Pokud ,,ANO" máme pro vás tip, kde načerpáte určitě spoustu inspirace pro svojí vlastní svatbu. Tento víkend se konají tradiční, Svatební dny v Clarion Congress Hotel Prague.

svatdny

Můžete se těšit na více než 150 vystavovatelů, kde se na jednom místě shromáždí široká nabídka svatebních salonů, cukrářů, fotografů, svatebních agentů, šperkařů, kosmetických značek a mnoho dalších. Velká výhoda je možnost si vyzkoušet šaty, ochutnat dorty a zákusky, vybrat ty pravé snubní prsteny ze široké nabídky za veletržní ceny nebo se nechat nalíčit či načesat.

svatdny2

Pro všechny je připravený bohatý doprovodný program od módní přehlídky, kde bude nově zařazena přehlídka pánských obleků, představení instagramové hvězdy A.n.d.u.l.a, školy tance pod vedením Michaely Haladové až po hudební vystoupení zpěvaček Olgy Lounové a Petry Vraspírové. A spoustu dalších hudebních vystoupení. Ale, můžete se například dozvědět jak zhubnout do svatebních šatů a vyzkoušet štěstí v tombole. Celým veletrhem vás bude provázet oblíbený herec a moderátor Petr Vágner.

svatdny5

Svatební dny šetří budoucím nevěstám a ženichům čas a dává jim možnost srovnání v jednu chvíli na jednom místě.

svatdny1

KDY: 12. 1. – 13. 1. 2018
KDE: Clarion Congress Hotel Prague
ODKAZ: Svatební dny

svatdny6

svatdny4

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300