Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

mef1Po dlouhém a namáhavém zkoušení očekávaného muzikálu Mefisto protagonisté konečně absolvovali zkoušku kostýmů a líčení.

horoskopastroŠtír - Máte-li narozeniny ve středu nebo ve čtvrtek, čekejte dynamický rok plný novinek a událostí.

ant4Film natočený podle scénáře britského scénáristy Seana Ellise měl premiéru 1. července na Filmovém festivalu v Karlových Varech.

ilonman2Dneska mám pro vás rozhovor s muzikálovou herečkou Ilonou Maňasovou, kterou můžete vidět v novém muzikálu Divadla Kalich Srdcový král.

sigfe3Signal festival se do Prahy vrátil již počtvrté a ve čtyřech říjnových večerech rozzářil vybraná místa.

horoskopastroVáhy - Pokud máte v tomto týdnu narozeniny, možná se v příštím roce do některých činností naplno obujete a dotáhnete je do úspěšného konce.

horoskopastroVáhy - V úterý se dokážete na věci podívat objektivně, přesto se vás budou osobně silně dotýkat.

merrijPro Váhy bude říjen měsícem ve znamení životní cesty, izolace, zastavení, ustrnutí, ale také větší samostatnosti, odtažitosti, osamělosti, oddělenosti nebo chladu, hranic, neboť jejich dvorní kartou je „VĚŽ".

horoskopastroVáhy - Kdo má v úterý narozeniny, bude moci v příštím roce stavět na příznivých okolnostech.

horoskopastroVáhy - Máte v pondělí narozeniny? Pak se možná vezete na vlně optimismu a velkých očekávání.

hlav2Socha F. Kafky, která se nachází na piazze za Obchodním centrem Quadrio neujde již dva roky pozornosti turistů ani náhodných kolemjdoucích.

horoskopastroLev - V úterý vám přijde vhod nějaká dobře míněná pomoc.

horoskopastroVáhy - Začátkem týdne vám bude stačit nasadit správný úsměv ve správnou chvíli a vše vám půjde snadno.

horoskopastroLev - Máte-li v pondělí narozeniny, budete v příštím roce stavět na dosavadních jistotách, v lásce můžete čekat některá překvapení.

horoskopastroVáhy - V tomto týdnu možná získáte pocit zodpovědnosti, nebudete chtít své okolí zklamat a budete se snažit ze všech sil uspět.

palek1Přemysl Pálek stále hraje, zpívá a tančí už od dětství, kdy začínal v plzeňské taneční skupině Storm. Dnes už je hlavně stálicí v muzikálech Divadla Kalich, kde ho nově čekají písně Elvise Presleyho v muzikálu Srdcový král.

sildova1Přináším vám rozhovor s muzikálovou herečkou a zpěvačkou Kateřinou Šildovou, kterou můžete vidět v muzikálu Pomáda v Divadle Kalich. Tam se také objeví v roli Lorain v novém muzikálu Srdcový král.

ps1Kniha oceněná v soutěži Magnesia Litera 2016 v kategorii Kosmas cena čtenářů. Kniha, jejíž název nás provází celou dobu a název, který alespoň mě tolik připomíná tu krásnou dobu, kdy si lidé ještě psali dopisy.

horoskopastroPanna - Pokud máte tuto středu narozeniny, věřte si a posilujte svou pozici.

horoskopastroRak - Následující období bude od vás vyžadovat o něco vyšší aktivitu, jinak si budete připadat, že vám čas utíká pod rukama.

horoskopastroPanna - V tomto týdnu svými skutky dejte jasně najevo, co je pro vás důležité.

horoskopastroZajímavý rok čeká ty z vás, kdo mají narozeniny v úterý nebo ve středu.

mermagPro Panny bude září stejně jako pro Raky měsícem ve znamení jistot a spolehlivosti, pevnosti, zabezpečení, ale i řešení, rozklíčování, důvěry i završení a dořešení, neboť jejich dvorní kartou je „KLÍČ".

horoskopastroPokud máte narozeniny v první polovině týdne, pak vás čeká pestrý a překotný rok.

horoskopastroV pondělí odpoledne vstoupí Slunce do znamení Panny a dostane vás do centra pozornosti.

divka1Britskou spisovatelku Jojo Moyesovou můžete znát jako autorku známých knih Poslední dopis od tvé lásky, nebo Než jsem tě poznala.

kalmil2Sice do nového roku máme ještě něco času, ale už je možná ten správný čas se poohlédnout po kalendáři. Ty od Louise L. Hay vychází u nás už několikátým rokem a letos nakladatelství udělalo zásadní změnu.

horoskopastroSvět vám leží u nohou. Kdo má ve čtvrtek narozeniny, čeká ho rok mnohých odhalení. A také možná rychlých seznámení a rozchodů.

horoskopastroLev - Pokud máte v úterý narozeniny, nebojte se v příštím roce rozjet trochu dynamičtěji a odvážněji svůj život.

horoskopastroBlíženci - Od začátku týdne budete muset pružně reagovat na nečekané výzvy, ale s koncem školního roku na vás víc a víc bude doléhat úleva.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300