Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

mares3V Divadle Kalich můžete v současné době v hlavní roli muzikálů Johanka z Arku vidět zpěvačku Ivou Marešovou. Která vám v rozhovoru prozradí jaké bylo naskočit do slavného muzikálu a to rovnou do titulní role Johanky.

horoskopastroBýk - Zejména při mrazivém počasí se dobře chraňte před prochladnutím, sluníčko ale vyhledávejte a pobývejte pokud možno venku na čerstvém vzduchu.

merlinunV lásce a citech budou tento měsíc přicházet změny, nová zamilování, ale stejně tak i nestabilní pocity, flirt, laškování nebo vyjasňování vlastních srdečních záležitostí a pocitů.

lip2Školáci už dostali vysvědčení a v pátek mají pololetní prázdniny. Lámete si hlavu, kam s dětmi vyrazíte? V metropoli je plno vyžití, kde se zabaví celá rodina, ale pro ty co by chtěli naplánovat výlet, mám jeden tip.

horoskopastroBýk - Pokud máte co oslavovat, udělejte to s plnou parádou. V pondělí vás snadno dojme nějaký obyčejný příběh.

valenprgMám pro vás další tip jak potěšit vašeho partnera na svátek zamilovaných. Darujte mu originální dárek v podobě vstupenky na taneční show Díky tanci.

valenprgMám pro vás další tip jak potěšit svého milovaného partnera na Valentýna. Dopřejte mu hýčkání těla v AVA Spa a večeři inspirovanou benátskou kuchyní v CottoCrudo.

horoskopastroKozoroh - Do řeči vám možná příliš nebude, ale vaše skutky budou více než výmluvné.

horoskopastroKozoroh - Týden začněte úklidem, snáze se rozloučíte i s věcmi, které už nejsou potřeba. V úterý a ve středu si dávejte záležet na estetickém dojmu všeho, co děláte.

jtenk2Dneska vám přináším rozhovor s mladým a úspěšným hercem, kterého můžete hodně vídat v Divadle Kalich.

horoskopastroKdo má v úterý narozeniny, ten v příštím roce vymění stereotyp za tanec v novém rytmu.

vantrh1Dneska vás chci pozvat na jedno charitativní vánoční odpoledne, kde herci Divadla Bez zábradlí budou prodávat vánoční cukroví, vánočky a štoly.

ledenmerlinPro Kozorohy bude LEDEN, stejně jako pro Váhy prvním měsícem ve znamení přechodných starostí, nepříjemností, neklidu, rozdvojenosti, ale stejně tak ve znamení rozčarování.

decentŘíká se: nesuď knihu podle obalu. Když má ale obal nebo samotná kniha zohýbané rohy, nebo je nějak poničená, rozhodně se to nesetká s úspěchem.

ankartyRok 2016 je za námi, nabízí se otázka, co bude dál? Nejrůznější typy karet jsou schopná nahlédnout pod pokličku právě se vařícího a připravovaného roku 2017, který se už skoro podává na stůl.

retrorebV soutěži Rebelka Retro hledala porota především přirozené dívky, osobnosti. Nešlo jim o míry, ale o to, jaké slečny jsou.

horoskopastroStřelec - Pokud jste narození okolo 13. prosince, pak vám mohou velmi prospět všechny situace, které vám něco znemožní nebo zkomplikují.

vunt3Mám pro vás tip, jak si můžete krásně provonět vaší domácnost. Určitě vám v tomto vánočním čase voní všude krásně cukroví i já tu sladkou vůni miluji.

fantasStejně jako Harry Potter, i tento snímek má svou knižní předlohu.

horoskopastroŠtír - Místo abyste se soustředili na nějakou sváteční atmosféru, nebudete mít chvilku klidu. Každou minutu po vás někdo bude chtít něco jiného.

horoskopastroŠtír - Možná skrze práci ani nebudete vnímat blížící se svátky. Potřebujete odpočinek jako sůl a také vám prospěje klid a soustředění se na sví nejbližší.

emabazDneska mám pro vás pozvánku na tradiční předvánoční benefiční bazar, který pro vás pořádá moderátorka a zpěvačka Emma Smetana.

rebel1V soutěži hledají hlavně přirozené dívky, výrazné osobnosti. Letošní vítězkou se stala Kateřina Adámková, která nám odpověděla na pár otázek.

horoskopastroŠtír - V pondělí se budete zabývat především sami sebou a svými touhami. V úterý narazíte na to, že váš protějšek si přeje něco úplně jiného.

doctDr. Stephen Strange je světoznámý neurochirurg. Tolika lidem pomohl a nyní nemůže pomoci sám sobě. Po téměř smrtelné nehodě se mu podstatně změní život. Neurochirurg, kterému se klepou ruce.

henri1Dneska mám pro vás rozhovor s Henrichem Šiškou alias Heňou, kterého můžete vídat v mnoha muzikálových titulech Divadla Kalich. V současné době například v muzikálu Tajemství.

vantipVánoce se blíží a nastává šílenství v nákupních centrech. Dárky jsou důležité a ty, které jsou věčné, jsou i knihy. Dobře vybraná kniha určitě potěší každého vašeho blízkého, a tak vám přináším první díl tipů na knižní dárky.

vanocecentrumDo centra se vrací vánoce a snad i vánoční klid a pohoda.

horoskopastroStřelec - Pokud máte v pondělí narozeniny, měli byste postupovat opatrně a pomalu, ale můžete v příštím roce získat zcela nová pole působnosti.

horoskopastroStřelec - V tomto týdnu vaše důležitost výrazně stoupne.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300