Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

horoskopastroKozoroh - Do řeči vám možná příliš nebude, ale vaše skutky budou více než výmluvné.

horoskopastroKozoroh - Týden začněte úklidem, snáze se rozloučíte i s věcmi, které už nejsou potřeba. V úterý a ve středu si dávejte záležet na estetickém dojmu všeho, co děláte.

jtenk2Dneska vám přináším rozhovor s mladým a úspěšným hercem, kterého můžete hodně vídat v Divadle Kalich.

horoskopastroKdo má v úterý narozeniny, ten v příštím roce vymění stereotyp za tanec v novém rytmu.

ledenmerlinPro Kozorohy bude LEDEN, stejně jako pro Váhy prvním měsícem ve znamení přechodných starostí, nepříjemností, neklidu, rozdvojenosti, ale stejně tak ve znamení rozčarování.

ankartyRok 2016 je za námi, nabízí se otázka, co bude dál? Nejrůznější typy karet jsou schopná nahlédnout pod pokličku právě se vařícího a připravovaného roku 2017, který se už skoro podává na stůl.

horoskopastroStřelec - Pokud jste narození okolo 13. prosince, pak vám mohou velmi prospět všechny situace, které vám něco znemožní nebo zkomplikují.

fantasStejně jako Harry Potter, i tento snímek má svou knižní předlohu.

horoskopastroŠtír - Možná skrze práci ani nebudete vnímat blížící se svátky. Potřebujete odpočinek jako sůl a také vám prospěje klid a soustředění se na sví nejbližší.

rebel1V soutěži hledají hlavně přirozené dívky, výrazné osobnosti. Letošní vítězkou se stala Kateřina Adámková, která nám odpověděla na pár otázek.

doctDr. Stephen Strange je světoznámý neurochirurg. Tolika lidem pomohl a nyní nemůže pomoci sám sobě. Po téměř smrtelné nehodě se mu podstatně změní život. Neurochirurg, kterému se klepou ruce.

henri1Dneska mám pro vás rozhovor s Henrichem Šiškou alias Heňou, kterého můžete vídat v mnoha muzikálových titulech Divadla Kalich. V současné době například v muzikálu Tajemství.

vantipVánoce se blíží a nastává šílenství v nákupních centrech. Dárky jsou důležité a ty, které jsou věčné, jsou i knihy. Dobře vybraná kniha určitě potěší každého vašeho blízkého, a tak vám přináším první díl tipů na knižní dárky.

vanocecentrumDo centra se vrací vánoce a snad i vánoční klid a pohoda.

horoskopastroStřelec - Pokud máte v pondělí narozeniny, měli byste postupovat opatrně a pomalu, ale můžete v příštím roce získat zcela nová pole působnosti.

horoskopastroStřelec - V tomto týdnu vaše důležitost výrazně stoupne.

vantrh1Dneska vás chci pozvat na jedno charitativní vánoční odpoledne, kde herci Divadla Bez zábradlí budou prodávat vánoční cukroví, vánočky a štoly.

vanhor4Kde trávíte Vánoce? Já osobně doma se svojí rodinou a vůbec si nedovedu představit, že by to bylo jinak.

decentŘíká se: nesuď knihu podle obalu. Když má ale obal nebo samotná kniha zohýbané rohy, nebo je nějak poničená, rozhodně se to nesetká s úspěchem.

horoskopastroStřelec - Vaše mysl se rozjíždí na plné obrátky, do učení budete mít chuť a začátkem týdne i do diskusí.

retrorebV soutěži Rebelka Retro hledala porota především přirozené dívky, osobnosti. Nešlo jim o míry, ale o to, jaké slečny jsou.

horoskopastroŠtír - Kdo má v pondělí narozeniny, bude se v příštím roce cítit dost důležitý a bude mít svůj způsob seberealizace pod kontrolou.

vunt3Mám pro vás tip, jak si můžete krásně provonět vaší domácnost. Určitě vám v tomto vánočním čase voní všude krásně cukroví i já tu sladkou vůni miluji.

naroz1Od dnešního dne (31. 10.) až do pátku čtvrtého listopadu probíhají v obchodním centru Quadrio narozeninové oslavy.

horoskopastroŠtír - Místo abyste se soustředili na nějakou sváteční atmosféru, nebudete mít chvilku klidu. Každou minutu po vás někdo bude chtít něco jiného.

sully1Naprosto ojedinělé přistání na řece, navíc bez jediné ztráty na životě. Snímek amerického režiséra Clintona Eastwooda (Million Dollar baby, Gran Torino) o letecké katastrofě s dobrým koncem.

emabazDneska mám pro vás pozvánku na tradiční předvánoční benefiční bazar, který pro vás pořádá moderátorka a zpěvačka Emma Smetana.

horoskopastroŠtír - Máte v úterý narozeniny? Nikam se nehoňte a berte život tak, jak je.

horoskopastroŠtír - V pondělí se budete zabývat především sami sebou a svými touhami. V úterý narazíte na to, že váš protějšek si přeje něco úplně jiného.

merlistPro Štíry bude listopad stejně jako pro Berany měsícem ve znamení bydlení, autorit, rodiny a jejich příslušníků, domácího krbu, vlivu rodičů, ve vztazích o pevnosti, nepružnosti, nechuti ke změnám či neměnnosti, neboť jejich dvorní kartou je „DŮM".

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300