Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

zlutlaz6Dětem začali prázdni a nám nastává období jak jim je co nejvíc zpestřit, aby si je užili. Pro ty co zůstávají v Praze, bude otevřeno mnoho příměstských táborů, kde si děti užijí spoustu aktivit, a vy si nebudete dělat starosti, že jsou sami doma.

horoskopastroRak - Narozeniny začátkem týdne mohou odstartovat velmi zajímavé, tvořivé a osvěžující období.

Aelia2Začíná doba dovolených a mnoho z nás poletí někam k moři a do tepla. Před každou cestou hodně z nás zažívá takovou tu správnou cestovní horečku.

zlutlaz2Venku začalo dnes opravdu léto. Včera venku pomalu 34 stupňů a dneska se ochladilo na mrazivých 28 stupňů. Ideální počasí vyrazit někam k vodě a nesedět v kanceláři.

horoskopastroRak - Tento týden může patřit k vašim nejlepším. Můžete prožít blaho svobodné mysli a romantiku zároveň.

horoskopastroLev - Co vám v tomto týdnu půjde ztuha, to se nesnažte za každou cenu prosadit.

horoskopastroRak - Když vás něco rozčílí, raději počítejte a nereagujte přehnaně.

oldMám pro vás pohodový rozhovor s muzikálovým hercem Oldřichem Smyslem, který vám prozradí, jak se těší na nové nastudování muzikálu Krysař v Divadle Kalich.

merjunČerven sám o sobě přináší vibraci č. 6 (Vibrace čísla šest člověka staví před mnoho možností volby, které teď budou podrobeny zkoušce.

horoskopastroRak - V pondělí můžete narazit na někoho, kdo vám zabrání v cestě, která by se stejně ukázala jako zbytečná.

horoskopastroRak - Začátek týdne věnujte dokončování zbývající práce a můžete odlehčit i své tělesné schránce.

horoskopastroPokud vaše narozeniny připadají na váš letošní Velký pátek, pak se na vás možná chystá období plné změn nebo útěků.

horoskopastroBlíženci - Ve středu a ve čtvrtek si můžete osvěžit všední dny třeba i malým zpestřením programu.

kospet2Herečku Petru Koskovou můžete od září pravidelně potkávat v Divadle Kalich, kde ztvárňuje hlavní ženskou postavu v muzikálu Srdcový král.

gennySympatická zpěvačka a herečka s italskými kořeny Genny Ciatti Vám v následujícím rozhovoru prozradí, jak se jí líbí její role v muzikálu Srdcový král, který měl v září premiéru v Divadle Kalich, a jaké jsou její plány na blížící se letní prázdniny.

merdubPro Berany bude DUBEN měsícem ve znamení změn, pohyblivosti, pohybu, přesunu, ale i cestování, možného těhotenství či flexibility.

horoskopastroRak - Tento týden slibuje výjimečné konstelace pro závěrečné zkoušky – opravdové úsilí se dočká ocenění a potvrzení.

horoskopastroBlíženci - Jarní rozpuk je už v přírodě jasně vidět, přelaďte svůj režim od počítačů směrem k procházkám a práci na zahradě.

merkv7Pro Býky bude KVĚTEN měsícem ve znamení životních i vztahových jistot, zabezpečení, řešení, ale stejně tak i hledání klíče k odpovědím.

vojV Národním divadle bylo uděleno 15 prestižních divadelních Cen Thálie. Ceny se udělovaly za mimořádné umělecké výkony v oborech činohra, opera, balet, pantomima či jiný tanečně dramatický žánr a muzikál.

horoskopastroRak - Sváteční pondělí si užijte v dobré společnosti, pokud možno bez členů rodiny.

padeNa pokračování populárního filmu Padesát odstínů šedi (2015) si diváci počkali dva roky. Premiéra Padesáti odstínů temnoty tentokráte proběhla před Valentýnem, 9. února. Rekordy v návštěvnosti však opět padaly.

horoskopastroRak - Koncem dubna můžete prožívat nějaký milostný románek. Nezapomeňte ale na praktické důsledky všeho, co děláte.

svlux2Taky máte rádi doma, když váš domov je krásně provoněný? Mám pro vás tip na stylové svíčky, který luxusně voní a i luxusně vypadají z řady Private Collection od značky Rituals.

horoskopastroRyby - V pondělí si nenechte ujít příležitost obdarovat a potěšit někoho blízkého.

babO Bábovkách slyšel snad každý. Titul odkazující na dětské hračky, čímž zdánlivě klame čtenáře, vyšel v roce 2016. Autorkou je bloggerka Radka Třeštíková, která stojí také za tituly To prší moře (2015) a Dobře mi tak (2014).

makriz2V dnešním rozhovoru se dočtete, co muzikálové herečce a zpěvačce Marii Křížové dala účast v televizní show, a jak se chystá na hlavní roli Agnes v novém nastudování muzikálu Krysař.

bitMám pro vás tip na bleší trh, kde budete mít možnost objevit zajímavé kousky, ale hlavně poznáte něco nového. Digitální měnu, pro ty z vás kdo se pohybuje v digitální sféře, to asi není nic nového.

lindau1Dnes mám pro vás rozhovor s Mgr. Terezou Lindauerovou, která se s námi podělí o svých znalostech ajurvédy.

dobra 1Zima ještě neskončila a jaro je opravdu ještě daleko, ale mě se dostala do ruky nová knížka, která jaro úplně přitahuje.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300