Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

novoprosNovoluní 11. prosince ve znamení Střelce dýchá optimismem a novou nadějí. Je to jeden z těch okamžiků, kdy můžeme roztáhnout křídla svojí mysli a nechat se vést svým vnitřním vizionářem.

sandraparSandra Parmová má krásné dlouhé štíhlé nohy, které z běžného pohledu vypadají bezchybně.

introimageKozoroh - Energie v tomto týdnu může být i na vás hodně. Možná bude těžké to všechno ukočírovat, možná pohnete i velmi obtížnými problémy.

lecenilaskyMy, Andělé Lásky, vás objímáme v mocné čiré přítomnosti lásky, kterou vysíláme přímo z Andělského Království a duše mocného Stvořitele.

ivjire1Rozpad manželství bývá bolestný a nezřídka se podepíše na psychickém i fyzickém stavu partnerů.

kouzlaSem tam se stane, že kouzlo nefunguje . . . To neznamená, že magie nefunguje, ale asi ses dopustil-a nějaké chyby. Občas zase nastane situace, že přání se sice splní, avšak výsledek je jiný než jsi očekával-a.

adventPředchůdci moderních adventních věnců se vily velmi prosté, bez svící, pouze z různých rostlin.

lekceandeluČím více mluvím se svými anděly, tím více se toho naučím. Tady je deset věcí, které mě naučili a které změnily můj život.

katkanarOslava narozenin Kateřiny Kristelové nebyla jen tak ledajaká. Celý večer se nesl v duchu 30. let, které stejně jako filmy pro pamětníky miluje.

cojetolaskaNěkolik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší než si kdo dovedl představit.

krestkal3Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček, hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová a modelka, finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová.

zenypostelLeží potichu. V místnosti je tma. Tvář jí ozařuje jenom světlo z chodby. Její muž se sprchuje. Dnes to přijde. Budou se milovat.

kazdymaandelaModerní vědy popírají existenci andělů, protože je nelze dokázat.

resKdo z nás by nechtěl něco ve svém životě změnit? Uskutečnit své plány a konečně dostudovat školu, dosáhnout ideální váhy nebo skončit s protivným zlozvykem... Ne vždy je to ale snadné.

zonyZpěváka Jiřího Zonygu, uvidí diváci v Divadle Kalich v obnovené premiéře muzikálu Robin Hood. Dále účinkuje i v muzikálech Mauglí a Johanka z Arku.

krestiva1Modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková nafotila před pár týdny luxusní kalendář pro rok 2016, kde vypadá velmi svůdně a sexy.

prospředPro Střelce bude stejně jako pro Býky prosinec posledním měsícem ve znamení změn, možnosti stěhování.

dusekJaroslav Dušek se místo herectví věnuje spíše přednáškám a rozvoji člověka a zdravějšímu životnímu stylu. Obklopil se léčiteli, vizionáři, ale i lidmi s vědeckým vzděláním.

terezadarekPamatuje na doby, kdy jste zjistili, že místo Ježíška nosí dárky rodiče, a tak jste před vánocemi celí nedočkaví prolezli každou skulinu a hledali dárky?

missouTěchto čtrnáct krásek je finalistkami Miss Junior Česká a Slovenská republika 2015. Už v úterý se rozhodne, která z nich se stane královnou krásy mladých dívek.

lindazasnubySamozřejmě na svou rodinu! Loňský koncert jejího dědečka Vadima Petrova totiž zaznamenal takový úspěch, že se ho s maminkou Táňou Vojtovou rozhodly uspořádat letos znovu.

uplnlistÚplněk 25. listopadu ve znamení Blíženců přináší mentální nepokoj a zvídavou mysl. Můžeme zaznamenat nové zprávy, nečekaná setkání, nové názory a rozhovory, které nás ovlivní.

angellaskaAndělská čísla často obsahují kombinaci dvou nebo i více čísel. Čísla kolem nás přináší poselství a na ledacos nás upozorňují, nebeská poselství jsou příležitostí k růstu a učí nás lépe pochopit životní lekce na naší cestě.

hanPremiéra filmu Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část, která se konala v kině IMAX se nesla ve znamení boje, a to nejen hlavní hrdinky Katniss Everdeenové (Jennifer Lawrence), ale také českých VIP osobností.

finmis3Česko zná novou Miss Junior 2015. Zatímco loni v prestižní soutěži krásy mladých dívek bodovala brunetka Andrea Žiačiková, která byla mladší dvojnicí Andrey Verešové, letos zapůsobila dokonalá "Americká krása".

kalproKalendář Proměny 2016 je tady s dalšími dvanácti fotografiemi, které představují české a slovenské osobnosti v nečekaných rolích, tentokrát opět filmových.

sukkalVelmi často nosím sukně nebo šaty, miluju je! Jsou tak ženské, krásné! Tuhle ale byla veliká zima, tak jsem si vzala na sebe kalhoty. Byl to poněkud zvláštní pocit, přiznám se.

barsvicBarvy v sobě nesou jedinečnou vibraci. Působí na psychiku, na emoce i na chování druhých lidí. Dnes se působením barev na psychiku a zdraví zabývá dokonce věda (kolorterapie) a využívání se v terapii.

arianrhodNa úplněk slavíme letos málo známou slavnost keltské bohyně Arianrhod, přezdívané "Paní Stříbrného kola." Je měsíční bohyní, tajemně spjatou s osudem všech lidí a považuje se proto za patronku věšteckých umění.

anver2Modelka Andrea Verešová se poprvé v profesionální formě objevila se svými dětmi před fotoaparátem.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300