Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

kurkovaModelka Karolína Kurková a mnoho dalších známých osobnostní věnovali svůj hrneček do výstavy Lata Hrnek. Výtěžek z prodeje podpoří neziskovou organizaci Lata, která pomáhá ohroženým dětem a mládeži.

devetstupnuV Čínské taoistické sexuologii je ženský orgasmus přirovnáván ke květině, která se rozvíjí od středu a postupně rozkvétá na slunci, jak se jednotlivé plátky rozevírají.

vojtkon1Jakmile se Linda Vojtová jednoho dne rozhodne skončit se svou prací světově uznávané topmodelky, může ihned začít dělat organizátorku společenských a kulturních akcí.

ritualpartnerVětšina čarodějů vám řekne, že rituál na usmíření mezi milenci nemá smysl vykonávat, pokud se dotyčný daleko odstěhoval a kontakt mezi vámi pohasl docela.

merlinznameniKozorozi se ještě s příchodem nového roku budou v lásce trápit, budou si ohledně ní dělat jisté starosti nebo bude definitivně odcházet.

vanozDcery zesnulého Stanislava Grosse, který letos v dubnu podlehl dlouhodobé těžké nemoci, budou letos trávit první Vánoce bez svého otce.

mandalaSlovo pocházející ze staroindického obřadního jazyka sanskrtu, znamená kruh, oblouk, magický oblouk.

novoprosNovoluní 11. prosince ve znamení Střelce dýchá optimismem a novou nadějí. Je to jeden z těch okamžiků, kdy můžeme roztáhnout křídla svojí mysli a nechat se vést svým vnitřním vizionářem.

sandraparSandra Parmová má krásné dlouhé štíhlé nohy, které z běžného pohledu vypadají bezchybně.

introimageKozoroh - Energie v tomto týdnu může být i na vás hodně. Možná bude těžké to všechno ukočírovat, možná pohnete i velmi obtížnými problémy.

lecenilaskyMy, Andělé Lásky, vás objímáme v mocné čiré přítomnosti lásky, kterou vysíláme přímo z Andělského Království a duše mocného Stvořitele.

prospředPro Střelce bude stejně jako pro Býky prosinec posledním měsícem ve znamení změn, možnosti stěhování.

ivjire1Rozpad manželství bývá bolestný a nezřídka se podepíše na psychickém i fyzickém stavu partnerů.

terezadarekPamatuje na doby, kdy jste zjistili, že místo Ježíška nosí dárky rodiče, a tak jste před vánocemi celí nedočkaví prolezli každou skulinu a hledali dárky?

kouzlaSem tam se stane, že kouzlo nefunguje . . . To neznamená, že magie nefunguje, ale asi ses dopustil-a nějaké chyby. Občas zase nastane situace, že přání se sice splní, avšak výsledek je jiný než jsi očekával-a.

lindazasnubySamozřejmě na svou rodinu! Loňský koncert jejího dědečka Vadima Petrova totiž zaznamenal takový úspěch, že se ho s maminkou Táňou Vojtovou rozhodly uspořádat letos znovu.

adventPředchůdci moderních adventních věnců se vily velmi prosté, bez svící, pouze z různých rostlin.

angellaskaAndělská čísla často obsahují kombinaci dvou nebo i více čísel. Čísla kolem nás přináší poselství a na ledacos nás upozorňují, nebeská poselství jsou příležitostí k růstu a učí nás lépe pochopit životní lekce na naší cestě.

lekceandeluČím více mluvím se svými anděly, tím více se toho naučím. Tady je deset věcí, které mě naučili a které změnily můj život.

finmis3Česko zná novou Miss Junior 2015. Zatímco loni v prestižní soutěži krásy mladých dívek bodovala brunetka Andrea Žiačiková, která byla mladší dvojnicí Andrey Verešové, letos zapůsobila dokonalá "Americká krása".

katkanarOslava narozenin Kateřiny Kristelové nebyla jen tak ledajaká. Celý večer se nesl v duchu 30. let, které stejně jako filmy pro pamětníky miluje.

sukkalVelmi často nosím sukně nebo šaty, miluju je! Jsou tak ženské, krásné! Tuhle ale byla veliká zima, tak jsem si vzala na sebe kalhoty. Byl to poněkud zvláštní pocit, přiznám se.

cojetolaskaNěkolik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší než si kdo dovedl představit.

arianrhodNa úplněk slavíme letos málo známou slavnost keltské bohyně Arianrhod, přezdívané "Paní Stříbrného kola." Je měsíční bohyní, tajemně spjatou s osudem všech lidí a považuje se proto za patronku věšteckých umění.

krestkal3Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček, hvězda muzikálu Fantom opery Michaela Gemrotová a modelka, finalistka České Miss 2010 Kateřina Votavová.

zenypostelLeží potichu. V místnosti je tma. Tvář jí ozařuje jenom světlo z chodby. Její muž se sprchuje. Dnes to přijde. Budou se milovat.

kazdymaandelaModerní vědy popírají existenci andělů, protože je nelze dokázat.

resKdo z nás by nechtěl něco ve svém životě změnit? Uskutečnit své plány a konečně dostudovat školu, dosáhnout ideální váhy nebo skončit s protivným zlozvykem... Ne vždy je to ale snadné.

zonyZpěváka Jiřího Zonygu, uvidí diváci v Divadle Kalich v obnovené premiéře muzikálu Robin Hood. Dále účinkuje i v muzikálech Mauglí a Johanka z Arku.

krestiva1Modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková nafotila před pár týdny luxusní kalendář pro rok 2016, kde vypadá velmi svůdně a sexy.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300