Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

milovatsamMilovat sebe samé je nádherné dobrodružství; je to jako učit se létat. Představte si, kdybychom měli my všichni moc kdykoli vzlétnout?

merledenPro Kozorohy bude leden prvním měsícem ve znamení dětinskosti, nových začátků, témat kolem dětí, lehkomyslnosti, ale také jemnosti, rozvernosti, hravosti, čistoty, pravdivosti a rodících se nových lásek.

emoceJsme-li nespokojeni s tím, co si připravujeme a co den za dnem prožíváme díky svým podvědomým a nevítaným emocím, měli bychom se pokusit tyto emoce transformovat a tím změnit své energie.

vzkazrodNedávejte nepromyšlené sliby. – Pamatujte si, že se cítím hrozně, když se sliby neplní.

introimageKozoroh - Máte-li narozeniny 29. prosince, pak vás v příštím roce může provázet určitá pasivita a nerozhodnost.

andelsebeuctaAhoj, tady je Doreen a tyto andělské afirmace mohou pomoci vaší nevědomé mysli udržet si milující a pozitivní myšlenky o vás a vašem životě.

vanocpraniPřeji Vám ze srdce překrásné Vánoce...

angel-wideNejlepším způsobem komunikace, pokud ještě svého anděla nevnímáte, ale klidně i potom je modlitba.

uplnlistRituály nám mohou pomoci cosi změnit, nastartovat novou etapu v životě. S rituály aktivně pracuje astroložka, kartářka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová.

sebevedomiTaké máš pocit, že ti nic nevychází a že jsou všichni mnohem úspěšnější než ty? Chtěla by jsi mít vyšší sebevědomí? Není nic jednoduššího.

anelvtePřijímám, že mé myšlenky řídí moje činy a že mé činy vytvářejí můj osud.

vanocestresDnešní „zrychlený svět" na většinu lidí klade tak vysoké nároky, že se stresu vyhne jen málokdo.

romantikPokud si po celém roce potřebujete odpočinout a nabrat nové síly, svěřte se do péče odborníkům. Za návštěvu určitě stojí Wellness hotel Vista, který leží uprostřed krásné přírody v Jeseníkách.

bozsarahRozhovor s herečkou Ivou Janžurovou a to před chystanou premiérou inscenace "Božská Sarah" v Divadle Kalich.

introimageKozoroh - Zimní slunovrat nastává v úterý ráno, už to je důvod k optimismu a dobré mysli.

introimageKozoroh - Díky Merkuru v Kozorohu byste se měli v různých situacích ujímat koordinační a organizátorské funkce.

odpustneverŽeny jsou tolerantnější. Podrazy od těch nejbližších působí největší psychické újmy. Nevěra podrazem je. Přesto ho chcete. Zpátky...

kurkovaModelka Karolína Kurková a mnoho dalších známých osobnostní věnovali svůj hrneček do výstavy Lata Hrnek. Výtěžek z prodeje podpoří neziskovou organizaci Lata, která pomáhá ohroženým dětem a mládeži.

barvyandelNecítíte-li se dobře, lehněte si a představujte si, že spočíváte na obláčku obklopeni spoustou andělů.

devetstupnuV Čínské taoistické sexuologii je ženský orgasmus přirovnáván ke květině, která se rozvíjí od středu a postupně rozkvétá na slunci, jak se jednotlivé plátky rozevírají.

hadkaKomunikace může být přirozeně také hlučná nebo prudká, euforická nebo v nás také někdy vyvolat pocit odcizení.

vojtkon1Jakmile se Linda Vojtová jednoho dne rozhodne skončit se svou prací světově uznávané topmodelky, může ihned začít dělat organizátorku společenských a kulturních akcí.

rebdat1„Anežko, vrať mi ten hřeben! Máma se musí učesat." Touto větou už dobrých 14 dní začíná každé naše ráno. Moje rok a půl stará holčička si oblíbila můj kartáč na vlasy Dtangler a nechce mi ho ani půjčit.

ritualpartnerVětšina čarodějů vám řekne, že rituál na usmíření mezi milenci nemá smysl vykonávat, pokud se dotyčný daleko odstěhoval a kontakt mezi vámi pohasl docela.

duchovnicestaKdysi kdesi žil starý Mistr a ten uváděl své žáky na duchovní cestu. Byli to mnichové a novicové. Žili celý čas v klášteře, četli svatá Písma, modlili se a meditovali.

merlinznameniKozorozi se ještě s příchodem nového roku budou v lásce trápit, budou si ohledně ní dělat jisté starosti nebo bude definitivně odcházet.

evaJako na houpačce si o víkendu připadala Eva Samková. Zlatá česká medailistka ze Soči skončila druhá v kvalifikaci na první závod Světového poháru.

vanozDcery zesnulého Stanislava Grosse, který letos v dubnu podlehl dlouhodobé těžké nemoci, budou letos trávit první Vánoce bez svého otce.

andelOpakujte tyto afirmace každý den a pozvedněte tak své sebevědomí a sebelásku..

mandalaSlovo pocházející ze staroindického obřadního jazyka sanskrtu, znamená kruh, oblouk, magický oblouk.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300