Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

dorenAhoj, tady je Doreen a toto je váš roční karetní výklad pro rok 2016.

mahuzimaV Čechách je letos lyžařská sezóna nejistá, a tak vyrazila Mahulena Bočanová za zimními radovánkami do nedalekého zahraničí.

pravalaskaVšichni po ní toužíme, všichni si ji žádáme, ale málokdo ji opravdu poznal...

dorenMít vztah, který je bezpečný a v němž vládne vzájemná úcta, je normální lidská touha a my všichni si zasloužíme tyto vlastnosti ve svých vztazích mít.

horoskopastroKozoroh - Pro lidi, kteří mají v tomto týdnu (hlavně ve středu a ve čtvrtek) narozeniny, bude znamenat příští rok důležitý obrat v jejich životě.

kocovinaLéčba, nebo spíše zmírňování následků kocoviny je velmi individuální záležitostí, často s velmi nejistým výsledkem.

milovat20duvExistuje jedno lidové rčení: "Milování je lékem chudých". Také taoistická tradice přiznává milování tělesné léčivé účinky, kromě toho jej však považuje za možnost povznesení duše.

milovatsamMilovat sebe samé je nádherné dobrodružství; je to jako učit se létat. Představte si, kdybychom měli my všichni moc kdykoli vzlétnout?

merledenPro Kozorohy bude leden prvním měsícem ve znamení dětinskosti, nových začátků, témat kolem dětí, lehkomyslnosti, ale také jemnosti, rozvernosti, hravosti, čistoty, pravdivosti a rodících se nových lásek.

emoceJsme-li nespokojeni s tím, co si připravujeme a co den za dnem prožíváme díky svým podvědomým a nevítaným emocím, měli bychom se pokusit tyto emoce transformovat a tím změnit své energie.

vzkazrodNedávejte nepromyšlené sliby. – Pamatujte si, že se cítím hrozně, když se sliby neplní.

odpustneverŽeny jsou tolerantnější. Podrazy od těch nejbližších působí největší psychické újmy. Nevěra podrazem je. Přesto ho chcete. Zpátky...

introimageKozoroh - Máte-li narozeniny 29. prosince, pak vás v příštím roce může provázet určitá pasivita a nerozhodnost.

barvyandelNecítíte-li se dobře, lehněte si a představujte si, že spočíváte na obláčku obklopeni spoustou andělů.

andelsebeuctaAhoj, tady je Doreen a tyto andělské afirmace mohou pomoci vaší nevědomé mysli udržet si milující a pozitivní myšlenky o vás a vašem životě.

hadkaKomunikace může být přirozeně také hlučná nebo prudká, euforická nebo v nás také někdy vyvolat pocit odcizení.

vanocpraniPřeji Vám ze srdce překrásné Vánoce...

rebdat1„Anežko, vrať mi ten hřeben! Máma se musí učesat." Touto větou už dobrých 14 dní začíná každé naše ráno. Moje rok a půl stará holčička si oblíbila můj kartáč na vlasy Dtangler a nechce mi ho ani půjčit.

angel-wideNejlepším způsobem komunikace, pokud ještě svého anděla nevnímáte, ale klidně i potom je modlitba.

duchovnicestaKdysi kdesi žil starý Mistr a ten uváděl své žáky na duchovní cestu. Byli to mnichové a novicové. Žili celý čas v klášteře, četli svatá Písma, modlili se a meditovali.

uplnlistRituály nám mohou pomoci cosi změnit, nastartovat novou etapu v životě. S rituály aktivně pracuje astroložka, kartářka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová.

evaJako na houpačce si o víkendu připadala Eva Samková. Zlatá česká medailistka ze Soči skončila druhá v kvalifikaci na první závod Světového poháru.

sebevedomiTaké máš pocit, že ti nic nevychází a že jsou všichni mnohem úspěšnější než ty? Chtěla by jsi mít vyšší sebevědomí? Není nic jednoduššího.

andelOpakujte tyto afirmace každý den a pozvedněte tak své sebevědomí a sebelásku..

anelvtePřijímám, že mé myšlenky řídí moje činy a že mé činy vytvářejí můj osud.

vanocestresDnešní „zrychlený svět" na většinu lidí klade tak vysoké nároky, že se stresu vyhne jen málokdo.

romantikPokud si po celém roce potřebujete odpočinout a nabrat nové síly, svěřte se do péče odborníkům. Za návštěvu určitě stojí Wellness hotel Vista, který leží uprostřed krásné přírody v Jeseníkách.

bozsarahRozhovor s herečkou Ivou Janžurovou a to před chystanou premiérou inscenace "Božská Sarah" v Divadle Kalich.

introimageKozoroh - Zimní slunovrat nastává v úterý ráno, už to je důvod k optimismu a dobré mysli.

introimageKozoroh - Díky Merkuru v Kozorohu byste se měli v různých situacích ujímat koordinační a organizátorské funkce.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300