Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

prosKniha je prý věnována posvátné sexualitě, která dříme v každém z nás. Věřte mi, že ji ale autorka probouzí opravdu ráznými způsoby.

krizthMuzikálový zpěvák, vítěz reality show Robin Hood anebo cesta ke slávě Jan Kříž boduje.

jmenvagTaké vám přijde zvláštní, že i dnes, v době, kdy není nahé ženské tělo ve filmech nebo časopisech ničím neobvyklým a vše se tak trošku točí kolem sexu, je výraz vagina stále považován za tabu?

jbac1Na scénu Divadla Kalich se vrací úspěšný muzikál Robin Hood autorů Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové.

unormerlinPro Vodnáře bude únor měsícem ve znamení svazků, vztahů, smluv, spojení, sjednocení, naplnění, opakování, spolehlivosti, zodpovědnosti, ale i závazků, slibů či uzavření, neboť jejich dvorní kartou je „PRSTEN".

utekMěla jsem ráda Popelku, Sněhurku a filmy s Jamesem Bondem. Když mi bylo sedm nebo osm let, přišel film, který mi změnil život: Titanik.

horoskopastroVodnář - V pondělí stůjte na svém, i když vás bude okolí stokrát zpochybňovat.

valentynrosVěděli jste, že svatý Valentýn je nejen patronem zamilovaných, ale také včelařů? A že jméno Valentinus pochází z latinského slova, které znamená v překladu mocný nebo silný?

katstein1Kateřinu Steinerovou můžete znát z mnoha míst. Kromě moderátoroví, zpívání a herectví se mladá rodačka z Ostravy věnuje i lektorství swingu a stepu ve studiu Zig-Zag tap & swing.

kalouJan Kalousek se hudbě věnuje již 25 let, tedy čtvrt století. Sice si dal pět let pauzu, aby mohl zplodit a vychovat své tři děti a chvíli se věnovat politické kariéře, ale i tak ho lze označit za veterána české hudby, kterého není třeba nikde představovat.

jobsDošel jsem až na vrchol úspěchu ve světě byznysu. V očích druhých je můj život nejspíš ztělesněním úspěchu.

horoskopastroVodnář - Některé myšlenky a informace v tomto týdnu mohou působit jako nebezpečná rozbuška nenadálých změn.

tanecniTaneční kurzy jsou pro českou společnost velmi typické. Mnoha lidem taneční připadají jako trapný a zastaralý přežitek.

dorenČím více hovořím se svými anděly, tím více se učím. Zde je deset lekcí, které mě naučili a které změnily můj život.

adelznameniAndělé s námi komunikují prostřednictvím určitých znamení v závislosti na našich životních výzvách, krocích nebo otázkách, které jsme si položili.

knihagrey1Přečtěte si 6 stránek z připravovaného vydání pokračování série Padesát odstínů autorky E. L. Jamesové, románu Grey. Dřív než se kniha dostane na trh. plánované vydání je až 10. února.

horoskopastroVodnář - V současné době není vhodné zapomínat hlavu kdesi v oblacích.

noskoprsaTo, že mají některé naše VIP chirurgicky vylepšené poprsí, víme všichni.

levuplnekÚplněk 24. ledna ve znamení Lva přináší napjatou energii, kde se potkává naše touha vyjádřit se, žít ze srdce a zazářit s dalšími aspekty situace.

richardsedmRozhovor s oslavencem Richardem Tesaříkem, který se od února objeví opět při návratu muzikálu Robin Hood v Divadle Kalich.

dvamuziDva muži, oba těžce nemocní, sdíleli stejný nemocniční pokoj. Jednomu z nich bylo dovoleno každý den si na hodinu sednout, aby tak napomohl odtoku nahromaděné tekutiny z plic.

oshovztahDva lidé, oddělení od sebe a nešťastní, vytvoří pro oba víc neštěstí, pokud půjdou společně. To je dáno matematicky.

spanekemoceMnohdy jste unaveni, jdete spát a najednou - začnete přemýšlet, dělat si starosti, jak zaplatíte účty, jak děti zvládají školu či další detaily, které souvisí s každodenním životem.

knihagrey1Přečtěte si ukázku z připravovaného vydání pokračování série Padesát odstínů autorky E. L. Jamesové, románu Grey.

misshasNejkrásnější české hasičky Česka a Slovenska společně s Hasičem roku 2015 nafotili pořádně odvážný kalendář pro letošní rok.

kalousekUž tomu bude pět let, co se Jan Kalousek ztratil z hudební scény, a tak jeho fanoušci jistě ocení, že právě ohlásil svůj návrat!

dermanarSpolečně s baletkami z Labutího jezera a dalšími modelkami, tvářemi legendární české kosmetiky Dermacol, zakladatelkou Olgou Knoblochovu a spolumajitelkou Věrou Komárovou.

horoskopastroVodnář - Každodenní dění vás učí předvídat, vyhodnocovat a smysluplně řešit nastalé situace.

nikdenČeská Miss Nikol Švantnerová a Miss Universe Slovenské republiky Denisa Vyšňovská se poznaly v prosinci na světové soutěži Miss Universe v Las Vegas a staly se z nich nerozlučné kamarádky.

schodynovoluniNovoluní 10. ledna ve znamení Kozoroha se nese v duchu plodných ambicí a vytrvalého vzestupu. Záležitosti rozvířené o posledním úplňku o vánocích se nyní podaří zkonsolidovat.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300