Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

vrzaloHerečka a zpěvačka Aneta Vrzalová, hvězda muzikálu Děti ráje a také jedna z hlavních představitelek filmu Decibely lásky využila krátkého volna a s kamarádkami vyrazila na slunnou Maltu.

vojnar5Populární zpěvák Marian Vojtko oslavil své narozeniny opravdu velkolepě. Po skončení muzikálového představení v Divadle Broadway začal celý sál zpívat Happy Birthday jen pro něj.

upnvahyÚplněk 23. března ve znamení Vah přináší do popředí téma vyrovnání sil, partnerství a dobrého poměru mezi sebeprosazením a potřebami druhých.

jarJeden starý čaroděj říkal, že rovnodennost je čas, kdy se může každý z nás znovu rozhodnout, na kterou se dá stranu.

horoskopastroBeran - Máte-li narozeniny tuto středu, snažte se během příštího roku dělat to, co se od vás očekává a co je prospěšné zejména pro druhé.

horoskopastroRyby - V tomto týdnu máte příležitost mluvit nahlas o důležitých věcech, nebojte se ale svěřit i se svým niterným viděním světa.

sykos8Hvězdy muzikálu Sibyla, královna ze Sáby ukázaly část tolik očekávaných kostýmů z dílny kostýmního výtvarníka Josefa Jelínka.

jmenvagTři týdny hlasovalo tisíce Češek o nejlepší pojmenování, ženské intimní partie.

horoskopastroRyby - Kdo má v pondělí narozeniny, měl by si v příštím roce věřit a neuhýbat před autoritami.

novbrezNovoluní 9. března ve znamení mystických Ryb se odehraje za úplného zamění Slunce v některých částech světa.

krizatlanRozhovor s populárním hercem Honzou Křížem, o rolích v Divadle Kalich, ale i o neobvyklém křtu CD k muzikálu Atlantida.

uplnlistÚplněk pro měsíc únor nastává 22. února v 19:20 SEČ. Jedná se o druhý úplněk v tomto roce, který nese název Sněžný úplněk a nachází se v zemském znamení panny.

prahabrezenZačíná březen a já jsem vám připravila pár tipů na zajímavé akce v Praze v tomto měsíci!

hardro1Každý rok Hard Rock Cafe připravuje limitované kolekce předmětů se speciálním designem inspirovaným hudebními legendami.

merbrezPro Ryby bude březen stejně jako pro Raky měsícem ve znamení překážek , starostí, mrzutostí, nepříjemností, neklidu, ale také nejasností, proměnlivých nálad.

andelprirodaBytosti dohlížející na říši rostlin, minerálů a zvířat se označují jako víly, elementálové a andělé přírody a jsou stejně skuteční jako vy.

predbrezRybám Mars připravil na jaro aktivitu v pracovní oblasti. Nebudou vědět, kam dřív skočit.

valsy3Jak slavily svátek svatého Valentýna hvězdy připravovaného muzikálu Sibyla?

horoskopastroVodnář - V úterý se budete raději držet společenských zvyklostí a zachováte se seriózně.

horoskopastroVodnář - Ve čtvrtek budou celkem zvláštní konstelace.

jarprZačali jarní prázdniny a každý se bude snažit utéct do hor. Už dávno nejezdím do hor jenom kvůli lyžování.

valcl2Není to zase tak dávno a nikdo neměl ani potuchy, co to Valentýn je. Nebo si pamatujete, že by ho u vás v rodině někdo slavil?

michgemAngelika nový muzikál v divadle Broadway, kde operní pěvkyně a muzikálová zpěvačka Michaela Gemrotová byla obsazena do hlavní role Angeliky.

horecka1O víkendu v Divadle Kalich při muzikálu Horečka sobotní noci vystoupila nevšední parta mladých lidí se skladbou Disco Inferno přímo na pódiu během představení.

nevestfilJak se zbavit nevěsty se v nové české komedii bude ptát Lenka Vlasáková, David Matásek, Andrea Kerestešová nebo Jana Švandová.

graGrévin láká v dnešních dnech především na animovaný víkend okolo svátku sv. Valentýna, doplněný netradiční soutěží.

misanosČeskou zpěvačku Michaelu Noskovou můžeme znát například z muzikálu Děti Ráje, ve kterém hrála dospělou Evu.

VodnářNovoluní 8. února ve znamení Vodnáře se nese v duchu proslulého citátu z filmu Americká krása: "Dnes je první den zbytku vašeho života."

horoskopastroVodnář - V tomto týdnu vás budou velmi zaměstnávat otázky ohledně peněz. Důležitá rozhodnutí dělejte ve středu nebo ve čtvrtek.

horoskopastroKdo má v pondělí narozeniny, neměl by otálet s důležitými životními změnami.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300