Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

ps1Kniha oceněná v soutěži Magnesia Litera 2016 v kategorii Kosmas cena čtenářů. Kniha, jejíž název nás provází celou dobu a název, který alespoň mě tolik připomíná tu krásnou dobu, kdy si lidé ještě psali dopisy.

horoskopastroRak - Následující období bude od vás vyžadovat o něco vyšší aktivitu, jinak si budete připadat, že vám čas utíká pod rukama.

horoskopastroZajímavý rok čeká ty z vás, kdo mají narozeniny v úterý nebo ve středu.

horoskopastroPokud máte narozeniny v první polovině týdne, pak vás čeká pestrý a překotný rok.

divka1Britskou spisovatelku Jojo Moyesovou můžete znát jako autorku známých knih Poslední dopis od tvé lásky, nebo Než jsem tě poznala.

horoskopastroSvět vám leží u nohou. Kdo má ve čtvrtek narozeniny, čeká ho rok mnohých odhalení. A také možná rychlých seznámení a rozchodů.

horoskopastroBlíženci - Od začátku týdne budete muset pružně reagovat na nečekané výzvy, ale s koncem školního roku na vás víc a víc bude doléhat úleva.

karolTak a je to tady! Přípravy na muzikál Mefisto oficiálně započaly a slečny Ivana Korolová s Karolinou Gudasovou se budou alternovat v roli Markétky muzikálu Mefisto.

zlatmasZpěvačka Iva Marešová se umí nechat pořádně hýčkat. A za pořádně tučnou sumičku. Ke své kosmetičce chodí pravidelně na masku, a to ne jen tak ledajakou.

letslunovratJaké zvyky se pojí s tímto významným pohanským svátkem?

horoskopastroBlíženci - V pondělí je úplněk, pokud máte narozeniny, snažte se ve všem, co děláte, vidět nějaký smysl a cíl.

gen2Chcete zažít Prahu jinak? Chcete vidět Prahu očima lidí bez domova? Pokud ano, tak vám doporučuji vyzkoušet průvodce ze sociálního podniku Pragulic.

brokePrvotina australské autorky Brooke Davisové byla přesně ta kniha, kterou jsem v knihkupectví prostě nemohla nechat, přestože jsem si nebyla stoprocentně jistá, co od ní očekávat.

lucka1Dnes pro vás mám rozhovor s muzikálovou herečkou a zpěvačkou Lucií Šoralovou, kterou můžete vidět v Divadle Kalich v představeních Tajemství, Mauglí, Robin Hood a Johanka z Arku.

kim2Nedávno jsem četla zajímavou studii vědců z Oxfordské univerzity, kde ženy s větším pozadím jsou méně náchylné k chronickým onemocněním a jsou chytřejší než ženy s průměrným či menším zadkem.

nikČeská Miss Nikol Švantnerová se nechala pořádně zmalovat. Tentokrát si ji nevzaly do parády maskérky kvůli přehlídce či focení, ale Nikol se nechala davem zasypat práškovými barvami na běhu Barvám neutečeš.

horoskopastroPokud máte v úterý narozeniny, dejte šanci nějaké nové zájmové nebo studijní aktivitě. Máte šanci projevit svůj talent a nenechat se ubít všedností.

horoskopastroV tomto týdnu můžete rozlousknout dlouhodobě tížící oříšky s nadhledem a moudrostí díky zdravé selské logice.

katerinaportKateřina Humplová se v restauraci Port 58 stará o sladkou tečku za každým výborným jídlem, které si zde můžete dát. Sestavuje dezerty podle roční doby a aktuální nabídky surovin.

hlav2Rušné pražské ulice, které plní davy turistů, nabízejí již velmi málo klidných míst. Příjemná zákoutí, která dokáží překvapit něčím netypickým a nabídnout příležitost pro odpočinek a načerpání energie tu ale stále jsou.

slovenskoStále váháte, kam na letní dovolenou? Nejste opalovací a válecí typy, proto variantu „dovolená u moře" neakceptujete a nejkrásnější kouty naší domoviny máte již sježděné?

AgátinaDnes bych vám ráda představila novou knihu Agáty Prachařové Agátina cesta k dokonalé postavě, kterou známá modelka, moderátorka a provokatérka napsala společně s fitness trenérkou a odbornicí na výživu Janou Krátkou.

leona1Přečtěte si rozhovor s Leonou Machálkovou, která se opět vrátila k účinkování v Divadle Kalich v muzikálu Robin Hood.

horoskopastroVšední dny by měly probíhat hladce a plynule, nevyhýbejte se novým zkušenostem a hledejte společná řešení s těmi, co se na věc dívají trochu jinak.

horoskopastroPokud máte toto pondělí narozeniny, kochejte se životem a buďte spokojení sami se sebou a svými skutky.

dolmorstez2V květnu nám svátky moc nevyšli, abychom měli nějaké volno. Ale v červenci si to určitě vynahradíme. Já mám naplánovaný v pondělí den volna a úterý, středa státní svátky, pohodové volno.

merlincerPro Býky bude červen měsícem ve znamení zpráv, korespondence, novinek, telefonátů, ale i povrchních citů, dokumentů, e-mailů či sms zpráv, neboť jejich dvorní kartou je „DOPIS".

vztahJsi nezadaná a sháníš partnera, nebo by jsi ráda zašla na rande? Máš už dost klasických ohraných seznamek? Cinema City připravila originální seznamovací aplikaci.

horoskopastroV úterý budete mít příležitost některé informace pochopit do hloubky.

precevzetiLÁSKA, těchto pět písmenek v sobě skrývá tolik významů... Láska k partnerovi, dětem, zvířecímu miláčkovi, jídlu, ... Láska nemá hranice a skýtá mnoho variant a nic není nenormální.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300