Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Ostatní

karolTak a je to tady! Přípravy na muzikál Mefisto oficiálně započaly a slečny Ivana Korolová s Karolinou Gudasovou se budou alternovat v roli Markétky muzikálu Mefisto.

zlatmasZpěvačka Iva Marešová se umí nechat pořádně hýčkat. A za pořádně tučnou sumičku. Ke své kosmetičce chodí pravidelně na masku, a to ne jen tak ledajakou.

letslunovratJaké zvyky se pojí s tímto významným pohanským svátkem?

horoskopastroBlíženci - V pondělí je úplněk, pokud máte narozeniny, snažte se ve všem, co děláte, vidět nějaký smysl a cíl.

brokePrvotina australské autorky Brooke Davisové byla přesně ta kniha, kterou jsem v knihkupectví prostě nemohla nechat, přestože jsem si nebyla stoprocentně jistá, co od ní očekávat.

kim2Nedávno jsem četla zajímavou studii vědců z Oxfordské univerzity, kde ženy s větším pozadím jsou méně náchylné k chronickým onemocněním a jsou chytřejší než ženy s průměrným či menším zadkem.

horoskopastroPokud máte v úterý narozeniny, dejte šanci nějaké nové zájmové nebo studijní aktivitě. Máte šanci projevit svůj talent a nenechat se ubít všedností.

katerinaportKateřina Humplová se v restauraci Port 58 stará o sladkou tečku za každým výborným jídlem, které si zde můžete dát. Sestavuje dezerty podle roční doby a aktuální nabídky surovin.

slovenskoStále váháte, kam na letní dovolenou? Nejste opalovací a válecí typy, proto variantu „dovolená u moře" neakceptujete a nejkrásnější kouty naší domoviny máte již sježděné?

leona1Přečtěte si rozhovor s Leonou Machálkovou, která se opět vrátila k účinkování v Divadle Kalich v muzikálu Robin Hood.

horoskopastroPokud máte toto pondělí narozeniny, kochejte se životem a buďte spokojení sami se sebou a svými skutky.

dolmorstez2V květnu nám svátky moc nevyšli, abychom měli nějaké volno. Ale v červenci si to určitě vynahradíme. Já mám naplánovaný v pondělí den volna a úterý, středa státní svátky, pohodové volno.

merlincerPro Býky bude červen měsícem ve znamení zpráv, korespondence, novinek, telefonátů, ale i povrchních citů, dokumentů, e-mailů či sms zpráv, neboť jejich dvorní kartou je „DOPIS".

vztahJsi nezadaná a sháníš partnera, nebo by jsi ráda zašla na rande? Máš už dost klasických ohraných seznamek? Cinema City připravila originální seznamovací aplikaci.

horoskopastroV úterý budete mít příležitost některé informace pochopit do hloubky.

precevzetiLÁSKA, těchto pět písmenek v sobě skrývá tolik významů... Láska k partnerovi, dětem, zvířecímu miláčkovi, jídlu, ... Láska nemá hranice a skýtá mnoho variant a nic není nenormální.

gen2Chcete zažít Prahu jinak? Chcete vidět Prahu očima lidí bez domova? Pokud ano, tak vám doporučuji vyzkoušet průvodce ze sociálního podniku Pragulic.

hrac 19V Praze se otevřelo celosvětově známé hračkářství Hamleys, největší ve střední Evropě.

lucka1Dnes pro vás mám rozhovor s muzikálovou herečkou a zpěvačkou Lucií Šoralovou, kterou můžete vidět v Divadle Kalich v představeních Tajemství, Mauglí, Robin Hood a Johanka z Arku.

sillky1Jak je možné, že mají Japonky tak krásnou pleť až do vysokého věku? Vědí, jakou kosmetiku používat a dopřávají si dostatek odpočinku.

nikČeská Miss Nikol Švantnerová se nechala pořádně zmalovat. Tentokrát si ji nevzaly do parády maskérky kvůli přehlídce či focení, ale Nikol se nechala davem zasypat práškovými barvami na běhu Barvám neutečeš.

duchove1Nevíte co, dáte svým dětem k Dětskému dni? Udělejte jim radost a zajděte společně na muzikál, Ať žijí duchové!

horoskopastroV tomto týdnu můžete rozlousknout dlouhodobě tížící oříšky s nadhledem a moudrostí díky zdravé selské logice.

horoskopastroBýk - V pondělí se vám možná splní nějaký sen. Pokud máte pocit, že vám partnerka nebo partner něco dluží, zkuste přidat něco ke společnému prospěchu vy sami.

hlav2Rušné pražské ulice, které plní davy turistů, nabízejí již velmi málo klidných míst. Příjemná zákoutí, která dokáží překvapit něčím netypickým a nabídnout příležitost pro odpočinek a načerpání energie tu ale stále jsou.

tymiTklivé, syrové a romantické propojení lidských životů. Osudů a vedení ruky osudu – kdo má rád tyto příběhy, ten ocení Tymiánové dopisy s jejich křehkou, smyslnou a hrůzy války otevírající tématikou.

AgátinaDnes bych vám ráda představila novou knihu Agáty Prachařové Agátina cesta k dokonalé postavě, kterou známá modelka, moderátorka a provokatérka napsala společně s fitness trenérkou a odbornicí na výživu Janou Krátkou.

tarotsny1Máte-li rádi tarotové karty, pak je bezva zpráva, že Tarot snů od Cira Marchettiho znovu vychází ve vší své staré kráse.

horoskopastroVšední dny by měly probíhat hladce a plynule, nevyhýbejte se novým zkušenostem a hledejte společná řešení s těmi, co se na věc dívají trochu jinak.

serikPro Býky bude květen stejně jako duben měsícem ve znamení dámské společnosti, darů, pozorností, pozvání, setkání či seznámení, ale také určité koketérie, lichocení, štěstí, něžností, radosti i veselí.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300