Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás další tip jak potěšit svého milovaného partnera na Valentýna. Dopřejte mu hýčkání těla v AVA Spa a večeři inspirovanou benátskou kuchyní v CottoCrudo.

   valenprg

Jestli chcete svému partnerovi dopřát zvláštní péči a luxusní pozornost určitě by jste si neměli nechat ujít speciální valentýnskou nabídku ve Four Seasons Hotel Prague. Nově otevřené AVA Spa, tak restaurace CottoCrudo jsou ideálním romantickým místem pro vaší zamilovanou oslavu.

Nechte se nejdříve rozmazlovat a hýčkat své tělo v AVA Spa. Dopřejte svému tělu speciální ošetření, relaxaci a pohodový odpočinek s krásným výhledem na Pražský hrad.

   ava
Valentýnská spa procedura pro dva nesoucí název Dotyk lásky začíná relaxací v parní lázni Rhassoul, jež připraví pleť na hřejivou a relaxační masáž lávovými kameny. Masáž zbaví těla napětí a uklidní mysl a duši. Díky následnému pečujícímu a hydratačnímu kosmetickému ošetření bude pleť rozjasněná, svěží a posílená.
Po luxusním relaxu si dopřejte slavnostní večeři v restauraci CottoCrudo, která nabízí v dokonale romantické atmosféře při svíčkách a s kulisou Pražského hradu své speciální menu „Romeo a Julie" inspirované benátskou kuchyní, která zahrnuje tradiční pokrmy regionu Veneto, nechybí Baccala ravioli s čekankovou omáčkou a polentovými hranolky.

   ava3

Romantický večer můžete zakončit krásnou procházkou uličkami staré Prahy nebo se projít po Karlově mostě, který je pár kroků od hotelu.

Odkaz: Four Seasons Hotel Prague

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300