Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Začíná doba dovolených a mnoho z nás poletí někam k moři a do tepla. Před každou cestou hodně z nás zažívá takovou tu správnou cestovní horečku. Já tomu říkám, klasický stres před dovolenou. O všechno se postarat všechno zařídit a všechno z vás spadne po odbavení na letišti.

   Aelia2

Najednou máte dost času a co dělat na letišti. No, od letošního léta si to tam můžete užít a zpříjemnit si čekání. Otevřeli tam obrovský duty free. Nákupní zóna o rozloze 1 500 m2 je celá v novém konceptu tzv. walk-through, což je oblíbený, moderní a vyhledávaný koncept známý ze světových letišť, který cestujícím umožní si produkty lépe prohlédnout a vyzkoušet.

   Aelia
Prostor prodejny je velkorysý, s přehledně uspořádanou nabídkou. Nabídka zahrnuje kategorie parfémy a kosmetika, elektronika, alkohol, tabákové výrobky, cukrovinky a doplňkový cestovní sortiment.

Specialitou nového obchodu je Lokální koutek s designem, který zaujme na první pohled. Tvůrci se nechali inspirovat pražským Staroměstským tržištěm a propojili ho s moderním interiérem prodejny. Široká nabídka lokálních specialit, charakteristických pro Českou republiku. Velká část výrobků z této sekce je vyrobena českými výrobci exkluzivně pro tuto prodejnu a nenajdete je v prodeji jinde než právě na pražském letišti.

   Aelia1

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300