Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Absolvovat kongres, veletrh či konferenci s dětmi již není tak obtížné jako dřív. Novinkou v oblasti služeb jsou mobilní koutky, které nabízejí účastníkům servis v podobě hlídání dětí, relaxační zóny, wellness služeb či zábavného program pro děti a dospělé.

           jw91nBQ9UoOnEx9wKTcpwCmtyN5AOlk7Nok3LNxIIWpBh3H1POqMu lMAxaFWI8iIGQbLq4

Rodiče dnes často stojí před otázkou, zda dát přednost dítěti, nebo účasti na odborné konferenci, firemním semináři, veletrhu nebo jiné akci. Projekt Baby Office, jehož cílem je umožnit rodičům skloubit práci a výchovu dětí, proto přichází s novinkou v oblasti služeb - tak zvanými mobilními dětskými koutky.

„Abychom život rodičům usnadnili a umožnili jim zapojit se do společenského života, rozhodli jsme se nabízet pořadatelům velkých veletržních či konferenčních akcí mobilní koutky. Zhruba po půl roce provozování jsme schopni vyhodnotit tuto službu jako velmi přínosnou a rodiči opakovaně vyhledávanou," uvádí Pavlína Bandrowská, manažerka projektu Baby Office.

Mobilní koutky a služby, které nabízí Baby Office, zvyšují komfort návštěvníků a pořadatelům přinášejí benefit v podobě rozšíření cílové skupiny o klienty z řad rodičů s dětmi.

Vyznačují se:

* flexibilitou - koutky lze postavit a provozovat v interiéru i exteriéru. Lze v nich zbudovat zázemí pro kojící matky, herní koutek pro batolata, tvůrčí prostor pro děti všech věkových kategorií, relaxační zónu se sedacími vaky pro dospělé
* tvůrčí náplní - dílny pro předškolní i školní děti, stavebnice pro předškoláky, hlídání dětí, doprovodný program (klaun, divadlo, malování na obličej atd.), wellness služby
* širokým spektrem využití - veletrhy, firemní akce, konference, svatby.

           AA 0Ah9AYFS1SfixejXXJkNHLiBR6lIIWwul2nOaxFe8JcMoxoDi3SM2pXivQjGECk69kPQ

„Mobilní koutky se staly nedílnou součástí veletrhu FOR FISHING, FOR HABITAT, konferencí Manuál úspěšné ženy a Equal Pay Day a mnoha dalších akcích jako například Jarmarku OnaDnes či Open Party Freestyle Parku v Modřanech. V nejbližších měsících se pak hodláme zúčastnit Kongresu žen, Rozjezdů 2013 a jednáme o účasti na FOR ARCH či FOR INTERIOR," dodává Bandrowská. Pro každý druh akce zajišťuje Baby Office tematické dekorace, vybavení a program dle potřeb organizátora.

Zřízení mobilních koutků může nyní ovlivnit i veřejnost. Baby Office vyzvalo rodiče na svém facebookovém profilu www.facebook.com/babyoffice, aby zasílali tipy na místa, kde by zdarma poskytovaný koutek uvítali.

Pokud se chcete zapojit i vy, napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další zajímavosti na www.mobilnikoutky.cz 

POPISKY FOTOGRAFIÍ:
FOTO 1 – Mobilní koutky zvyšují návštěvnický komfort (foto: Věra Křeháčková)
FOTO 2 – Baby Office vytváří relaxační zónu a program pro děti i dospělé (foto: Věra Křeháčková)

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300