Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Zima ještě neskončila a jaro je opravdu ještě daleko, ale mě se dostala do ruky nová knížka, která jaro úplně přitahuje. Kdo z vás má rád vše kolem jarních příprav je tahle knížka přesně pro něj. Obsahuje mnoho užitečných rad, nápadů, receptů a co já nejvíc ocením super fotky pro inspiraci.

   dobra 1

Autorky blogu Dobrá sezóna Michaela Reidlová a Denisa Sýkorová, přichází už s druhou knihou Dobrá sezóna na jaře. Zatímco v první knize, Dobrá sezóna v kuchyni se zaměřily na květinovou dekoraci do kuchyně, jedlé dárky a dekorování svátečních tabulí, tato kniha se zaměřuje výhradně na radosti pojící se s jarním obdobím.

   dobra 4

Kniha začíná kapitolou věnovanou Velikonocům, svátkům jara, ve které najdete nejen výborné recepty na velikonoční dobroty, ale také velikonoční dekorace a květinové výrobky na výzdobu sváteční tabule nebo verandy.

   dobra 5

Druhá kapitola se točí kolem nádherného období, kdy všechno kvete a příroda nám začíná nabízet první bylinky a ovoce. I zde můžete objevit řadu zapomenutých nápadů od vazeb z tradičních květin, přes zpracovávání prvních darů lesa až po výrobu malovaných květináčů na první malé sazeničky.

   dobra 8

Třetí kapitola se soustředí na období před létem, kdy začíná čas prvního grilování, zavařování a výroby letních floristických dekorací.

A jako bonus kniha obsahuje malý herbář mapující nejčastěji používané bylinky.

Pokud si chcete užít jaro a vše, co nám nabízí, naplno a s radostí, pak je pro vás tato kniha tím pravým ořechovým!

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300