Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Máte doma pejska? Rádi vám představíme nové sportovně kynologické volnočasové centrum Pesopark pro naše čtyřnohé miláčky. Na okraji Prahy, konkrétně v Uhříněvsi v bezprostřední blízkosti Podleského rybníka se nachází nový areál, kde mají psi a jejich páníčci možnost vyzkoušet velkou škálu aktivit.

pespar

Mezi připravovanými akcemi je například kurz první pomoci psovi, pět nejoblíbenějších kynologických sportů nebo výstava na zkoušku. Na své si zde přijdou příznivci agility, obedience, sportu zvaným hoopers, treibballu, sportovní kynologie, dogfriesbee nebo klikru. Výjimkou nejsou ani obrany a bull sporty. Myšleno je zde i na štěňata, pro které je otevřeno hned několik kurzů, od první socializace až po základy poslušnosti.

pespar2

Pro naše pejsky je připraven zavlažovaný výcvikový plac, výcviková temperovaná jurta, odkládací kotce a v parných dnech psí brouzdaliště i mnoho dalšího. Jednotlivé psí disciplíny jsou vždy vedeny zkušeným lektorem a šanci přihlásit se a vyzkoušet si má každý – začátečníci i pokročilí, bez ohledu na věk či plemeno vašeho psa.

pespar3

Celý areál je oplocený, je zde možnost parkovat můžete se zde občerstvit a bez problémů se připojit na internet. Provoz je celoroční a pro ty co by si náhodou nevybrali nějakou aktivitu pro svého pejska, můžou využít krásné prostředí kolem areálu k procházce.

pespar1

 

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300