Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Indiáni, víly, ale i umělci a farmáři ovládnou Baby Office v průběhu července a srpna. Promění se v ně všechny děti, které se zúčastní jednotlivých turnusů příměstských táborů.

           0ILPSNOvG1KLak2FJy1dbEUZlGqghNqpUM4s4-DCvSPsb 6OyC1j_SX4L8KxBLvODBBH2vo

Nemůžete odjet z Prahy a hledáte zajímavý prázdninový program pro Vaše ratolesti? Máte děti ve věku 4-10 let a chtěli byste jim zajistit nezapomenutelné prázdniny za skvělou cenu? Využijte nabídku příměstských táborů v Baby Office.

8.-12. července 2013 INDIÁNI

22.-26. července 2013 DIVADELNÍCI A MALÍŘI

12.-16. srpna 2013 POHÁDKOVÁ ZEMĚ VÍL A SKŘÍTKŮ

19.-23. srpna 2013 ZVÍŘECÍ FARMA

Indiáni se naučí stavět teepee a totem, stopovat zvěř či rozpoznávat ptačí obyvatele. Divadelníci a malíři budou vyrábět kostýmy, kulisy a loutky, dále pak nacvičí divadelní představení, jehož veřejná premiéra pro rodiče a kamarády se uskuteční na konci týdne! Jak vypadá krasohled? A jak si ho vlastnoručně vyrobit? To se dozví děti třetího turnusu příměstských táborů. Díky němu se pak přenesou do pohádkové země víl a skřítků. Budou hledat poklad za pomoci tajných zpráv od Krále pohádkové země, zažijí maškarní bál a výlet s překvapením. Ten, kdo má rád zvířata, pak nesmí vynechat naši Zvířecí farmu v druhé polovině srpna! Děti se dostanou na opravdový statek a naučí se pečovat nejen o zvířecí obyvatele, ale například i sázet kytičky a okopávat zahrádku.

Příměstské tábor v Baby Office nabízí tvůrčí dílny, pobyt na zahradě a v zahradní klubovně, výlety do Michelského a Krčského lesa. V programu však nechybí ani návštěva výstavy či muzea a mnoho dalších zajímavostí dle tématu. Cena 2.500 Kč/dítě zahrnuje stravu, pitný režim, pojištění a program dětí od pondělí do pátku v čase od 8.30 do 17 hodin.

Více na www.babyoffice.cz. 


 

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300