Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

   horoskopastro

Beran

V pondělí se ještě snadno něco semele, ale pak už byste si měli užívat celkem pohodový a konstruktivní týden. Pokud máte možnost vzít si na pár dní volno, rozhodně jeďte do hor a užívejte si zimní atmosféru.

Býk

Zejména při mrazivém počasí se dobře chraňte před prochladnutím, sluníčko ale vyhledávejte a pobývejte pokud možno venku na čerstvém vzduchu. Páteční večer bude výborný na konstruktivní domluvy.

Blíženci

V pondělí postupujte podle pravidel, v úterý dojde k uvolnění a vy budete mít chuť jakkoli vystoupit z řady a projevit svou odlišnost. V pátek pozvěte přátele na skleničku, bude se moc pěkně povídat..

Rak

Možná nebudete v těchto dnech cítit pevnou oporu v rutině a budete muset reagovat na nečekané události, ale úspěch bude vždy záviset na vaší náladě a psychické pohodě.

Lev

Začátkem týdne si vystačíte v rovině představ a teorií. Ve čtvrtek se nebojte projevit svou odvahu a šťastnou prozřetelnost. V neděli udělejte to, co je podle vás nejvíc spravedlivé.

Panna

V praktických záležitostech se nebudete mít vždy čeho chytit, trocha improvizace bude nutná a vy ji určitě zvládnete díky svým zkušenostem a trpělivé snaze dělat vše co nejlépe.

Váhy

I když budete přesvědčeni o tom, že víte, jak a co má kdo dělat, nechte si tentokrát své rady pro sebe. Možná se některá bude hodit při vašem hledání optimálního řešení. V sobotu se nalaďte na optimistickou vlnu.

Štír

Záplavě nesourodých informací nevěnujte pozornost, připravují vás o čas i o pozornost. Soustřeďte se na konkrétní praktickou činnost, která vám přinese i určité psychické uvolnění.

Střelec

Při některých vtipných situacích snadno zapomenete na starosti, pokud nějaké máte. Vždy se najde důvod, proč si dát dobré jídlo nebo dopřát jiný příjemný zážitek. V sobotu si budete věřit celkem na cokoli.

Kozoroh

Začátkem týdne si ještě budete potřebovat cosi dokázat, ale postupně dojdete k poznání, že ničeho podobného nemáte za potřebí a jste v pohodě s tím, jací jste i bez důkazů. V noci z pátku na sobotu se vám bude chtít víc povídat než spát.

Vodnář

Pokud máte narozeniny v sobotu nebo v neděli, máte nejlepší předpoklady k tomu, abyste prožili úspěšný a plodný rok. Tak si nezkazte zbytečnou nespokojeností nebo přehnanými požadavky.

Ryby

I když Neptun vaše vnímání trochu rozostřuje, chcete vědět, s čím můžete počítat a na co se můžete spolehnout. Záruk se vám ale moc nedostává. Nezbude vám, než se pustit s důvěrou do života, ať už vás zavede kamkoli.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300