Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Beran

Pamatujte, že díky působení Marsu snáze vypěníte nebo uděláte něco, co vás později může mrzet. Trpělivost budete potřebovat i u příležitosti pololetního vysvědčení vašich dětí.

   horoskopastro

Býk

Pokud máte co oslavovat, udělejte to s plnou parádou. V pondělí vás snadno dojme nějaký obyčejný příběh. V úterý neodmítnete žádná přání svých dětí. Od pátku se těšte ze všech svých radostí.

Blíženci

I když budete chtít zapůsobit seriózním dojmem, neberte se až příliš vážně. Vaše děti stejně vnímají vaše skutky daleko víc než vaše kázání. V pátek si vezměte volno a užijte si s nimi zábavné prázdniny.

Rak

Začátkem týdne na vás možná dopadnou některá vážná slova, ale vám pravděpodobně příliš do řeči nebude. Ve středu může nastat zmatek v dopravě, cestujte s dostatečnou časovou rezervou.

Lev

Trénujte svůj nadhled a používejte chladnou hlavu. Neberte si problémy osobně, raději se je snažte konstruktivně řešit. V pátek zajděte s dětmi do zoo nebo do bazénu, i to může být odměna za vysvědčení.

Panna

Pokud se vám v minulém týdnu v některých ohledech nedařilo, zkuste nepříjemnostem předcházet tím, že předem seznámíte okolí se svou představou a svými plány.

Váhy

V tomto týdnu se nebudete nudit, budete řešit jednu věc za druhou. Před některé úkoly budete postaveni dost nečekaně. Zachovejte si vtipnou mysl a drobné mezilidské konflikty vyřeší úsměv.

Štír

Některé „rádoby vtipné" výroky vás budou vytáčet. Zkuste si nebrat některá slova osobně a buďte tolerantní. Ve čtvrtek nevěřte každé „dobré radě", možná si nejlépe poradíte vlastním úsudkem.

Střelec

Ve věcech i v plánech se rozhodně vyplatí mít pořádek. V nepřehledném terénu ztratíte spoustu zbytečné energie. Od pátku se věnujte nějaké dobrodružné sportovní aktivitě.

Kozoroh

Určitě vám záleží na tom, aby vaše slova dopadala na úrodnou půdu. Místo kázání u příležitosti konce pololetí zajděte pro své vlastní vysvědčení, třeba se vám vybaví ty správné vzpomínky a budete moci své děti lépe povzbudit.

Vodnář

Oslavě svých narozenin věnujte správnou péči, byla by škoda důležité výročí jen tak přejít. Užívejte si to především vy, okolí se bude bavit s vámi. V neděli vám bude dobře ve společnosti kamarádů.

Ryby

Přelom ledna a února si můžete užít při zimních radovánkách i na různých společenských akcích. Dopřejte si i četbu knížek nebo sledování romantických filmů.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300