Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

horoskopastro

Beran

Za měsíc budou Vánoce, jejich atmosféra se už nedá nikde přehlédnout. I počasí občas může komplikovat váš běžný program. V úterý bude situace vyžadovat určité sebezapření.

Býk

Nedržte se svých zajetých kolejí, pokud vám něco nevyhovuje, nebojte se to změnit. Nespěchejte, všechno má svůj čas a vy se potřebujete stále mít o co opřít.

Blíženci

Berte věci s nadhledem, věřte tomu, co byste si přáli. Neutíkejte od nedodělaných věcí a nebojte se zeptat zkušenějších na radu. Ušetříte hodně času a předejdete zbytečným chybám.

Rak

V pondělí se s ničím nebudete dlouho párat, půjdete rovnou na věc. V úterý se budete moci spolehnout sami na sebe a na svou schopnost odolávat nepříjemnostem.

Lev

Ve středu vstupuje Slunce do znamení Střelce. Bude vám dělat radost živelná činnost a nadšení pro jakékoli dobrodružství. Možná postačí otevřít tu správnou knihu...

Panna

V pondělí vám bude vše velmi rychle jasné, o ničem nebude potřeba dlouho přemýšlet. Někdy by ale neškodil taktnější a trpělivější způsob sdělení nepříjemných skutečností.

Váhy

Asi nevydržíte stát a mlčet ve chvílích, kdy vidíte, že je potřeba nahlas promluvit a jasně vyjádřit svůj názor. Snažte se při tom zbytečně nenarušit klid a příměří.

Štír

Hýčkejte si své největší radosti, nenechte si narušit dobrý pocit z rodinné pohody. Pokud máte pocit vznikajícího nedorozumění, snažte se přesně popsat svůj postoj a vyslechněte si odezvu.

Střelec

Už nějaký čas se na vás poutá pozornost. Možná jste viditelní tak, že vám to není zcela příjemné. Neschovávejte se a trpělivě odpovídejte a vysvětlujte, co je potřeba.

Kozoroh

I když kolem sebe nemáte pořád společnost, nebuďte nevlídní aspoň k lidem, se kterými se náhodně setkáváte. Možná narazíte na někoho, kdo k vám bude upřímný a pomůže vám procitnout.

Vodnář

Začátkem týdne možná budete odpočívat po náročném víkendu. V úterý vyhledejte společnost někoho, kdo vám dodá pocit, že jste nejen pro něho důležití.

Ryby

Když si některé věci necháte pro sebe, brzy poznáte, že je to pro vás výhodnější. Pokud se ale chcete někomu opravdu přiblížit, bude to chtít klidně obšírnější vyjádření od srdce.

Odkaz: Astrologie

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300